Eurozet z nowym serwisem Planeta.pl

Informacja Prasowa - 14.03.2019
61

Eurozet z nowym serwisem Planeta.pl

Eurozet z nowym serwisem Planeta.pl

Eurozet uruchomił nowy serwis informacyjny Planeta.pl, w którym użytkownicy codziennie znajdą najnowsze wiadomości na temat bieżących wydarzeń politycznych i społecznych, a także informacje ze świata rozrywki i show-biznesu oraz prawdziwe ludzkie historie.

Nowy portal zastąpił dotychczasowy serwis Planeta.fm. Planeta.pl została podzielona na sekcje tematyczne, w których użytkownik znajdzie najważniejsze wiadomości z zakresu polityki, rozrywki, show-biznesu, a także bieżące informacje pogodowe czy ciekawostki z życia codziennego. Intuicyjna nawigacja oraz umieszczona w widocznym miejscu wyszukiwarka ułatwia poruszanie się po stronie i szybkie dotarcie do wybranych informacji niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta z wersji desktopowej czy mobilnej serwisu. Artykuły uzupełniają materiały multimedialne, takie jak wideo czy przyjazne dla internautów jednoodsłonowe galerie. Pojawią się też quizy i testy z różnych dziedzin. W serwisie nie zabraknie sond, w których użytkownicy będą mogli wyrazić swoją opinię o poruszających ich sprawach. Informacje dotyczące najważniejszych tematów będą agregowane w raporty specjalne. Ułatwi to bieżące śledzenie rozwoju wydarzeń.
Logo Planeta.pl

Logo Planeta.pl

Szata graficzna Planeta.pl jest utrzymana w żółto-czarno-czerwonej kolorystyce, a poszczególne elementy, takie jak etykiety oznaczające treści ważne, pilne lub relacjonowane na żywo, ułatwiają czytelnikom orientację w serwisie i pozwalają szybko odnaleźć najważniejsze treści. Logotyp, wraz z prostym, przykuwającym wzrok liternictwem oraz żółtym podkreśleniem, jest odzwierciedleniem głównych cech serwisu: prostoty, bezpośredniości, szybkości przekazu oraz prezentowania najważniejszych informacji.

Planeta.pl to nowy i wyjątkowy produkt w naszym portfolio, gdzie użytkownicy znajdą newsy z Polski i świata podane w przystępny i emocjonujący sposób. Przejrzysta struktura, przyjazny layout i intuicyjna nawigacja sprawią, że czytelnicy bez trudu odnajdą tu wszystko to, czego potrzebują. Naszym celem jest wejście z Planeta.pl do czołówki serwisów informacyjnych w Polsce.

mówi Tomasz Sofuł, dyrektor działu online Grupy Eurozet.

Serwis zaprojektowany został zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób, zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie.
Za  przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.
 

Comments

comments

61
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...