European Content Awards: 6 nominacji dla wrocławskiej agencji Elephate

Informacja Prasowa - 17.01.2020
76

European Content Awards: 6 nominacji dla wrocławskiej agencji Elephate

W pierwszej edycji European Content Awards agencja content marketingowa Elephate z Wrocławia może liczyć aż na sześć statuetek. Wyniki konkursu poznamy 29 lutego na uroczystej gali w Krakowie.

W tym roku w ramach European Content Awards po raz pierwszy zostaną wręczone nagrody za najlepsze kampanie i strategie content marketingowe zrealizowane w 2019 roku. Elephate to jedna z czterech polskich agencji, które trafiły na shortlistę konkursu.

Wrocławska agencja content marketingowa została nominowana w pięciu kategoriach:

 

  • najlepsza kampania w branży retail – za współpracę z GaleriaMarek.pl;
  • najlepsza kampania w branży finansowej – za współpracę z iKalkulator.pl;
  • najlepsza kampania w branży turystycznej – za współpracę z Triverna.pl;
  • najlepsza kampania B2B – dwie nominacje za współpracę z ALEO.com;
  • najlepsza mała agencja content marketingowa w 2019 roku.

 

– Szczególnie cieszy nas nominacja dla najlepszej małej agencji content marketingowej. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy w Elephate sporo się zmieniło: postanowiliśmy w pełni wyspecjalizować się właśnie w obszarze content marketingu i PR-u. Doskonałe wyniki naszych klientów pokazują, że to była dobra decyzja, a statuetka European Content Awards byłaby miłym ukoronowaniem roku pełnego wyzwań – mówi Wojtek Mazur, założyciel agencji.

 

O statuetkę dla najlepszej małej agencji content marketingowej Elephate powalczy z brytyjską agencją Digitaloft oraz holenderską Hey Honey.

Elephate działa w obszarze content marketingu już od 2012 roku. Dziś agencja realizuje projekty dla kilkunastu klientów – m.in. z Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Holandii i Belgii. Na swoim koncie Elephate ma już nagrodę dla najlepszej małej agencji SEO w Europie oraz trzy statuetki Power of Content Marketing za kampanie kreatywne zrealizowane na polskim rynku.

Pełna shortlista znajduje się pod tym linkiem.

 

Comments

comments

76
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...