EURO 24 na antenach Grupy Eurozet

Informacja Prasowa - 13.06.2024
296

Na antenie Radia ZET przewidziane są łączenia wprost z niemieckich stadionów dziennikarzy sportowych Krzysztofa Wilanowskiego i Marcina Powidła

14 czerwca ruszają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Mecze polskiej reprezentacji będą relacjonować Krzysztof Wilanowski i Marcin Powideł z Radia ZET oraz Przemysław Pozowski i Michał Waszkiewicz z TOK FM. Informacje z przygotowań w Hanowerze i boisk prosto z Hamburga, Berlina i Dortmundu będzie można posłuchać także w Radiu Pogoda, Radiu Złote Przeboje, Rock Radiu, Antyradiu i Meloradiu.

Na antenie Radia ZET przewidziane są łączenia wprost z niemieckich stadionów dziennikarzy sportowych Krzysztofa Wilanowskiego i Marcina Powidła. Codziennie do końca mistrzostw po godz. 11:00 będzie można usłyszeć również ich „Magazyn EURO 2024”. Mecze polskiej drużyny w specjalnych wejściach komentować będzie duet Mateusz Ptaszyński i Mateusz Ligęza.
Dla fanów piłki nożnej portal Radiozet.pl przygotował serwis EURO 2024. Tu znajdą się wszystkie bieżące informacje, analizy i tabele z wynikami, a użytkownicy będą mogli śledzić  „minuta po minucie” relacje ze wszystkich meczów rozgrywanych podczas turnieju.
W Radiu TOK FM codziennie aż do końca turnieju EURO 24 nadawane będą dwudziestominutowe specjalne magazyny piłkarskie „Jeszcze więcej EURO”. Pojawią się też dodatkowe informacje sportowe w dni powszednie o 21:00, 22:00 i 23:00, a w soboty i niedziele: o 7:20 i 8:20. Po meczach Polaków z Holandią, Austrią i Francją usłyszeć będzie też można podsumowanie tego, co działo się na murawie: 16 czerwca – w audycji „Przy niedzieli o sporcie” Przemysława Iwańczyka, a 21 i 25 czerwca pomiędzy 20:00 a 21:00.
W czasie trwania Mistrzostw Europy redakcję sportową TOK FM wzmocnią Szymon Kępka, na co dzień reporter stacji, i Mateusz Stanicki –  lokalny reporter Radia Złote Przeboje w Lublinie.

Comments

comments

296
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...