Esports & Gaming Forum odbędzie po raz kolejny!

Informacja Prasowa - 03.08.2021
245

Największa konferencja w CEE o gamingu i esporcie - Esports & Gaming Forum odbędzie po raz kolejny!

Największa konferencja w CEE o gamingu i esporcie –
Esports & Gaming Forum odbędzie po raz kolejny!

 

Esports & Gaming Forum, czyli największa konferencja poświęcona tematowi gamingu i esportu w całej Europie Wschodnio-Środkowej powraca po raz czwarty. To przestrzeń, w której poszczególne społeczności zainteresowane najpopularniejszą dziedziną rozrywki na świecie mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami, a wszystko to wokół haseł przewodnich takich jak: marketing, biznes, odpowiedzialność.

W ostatnich miesiącach nastąpiła zasadnicza zmiana w funkcjonowaniu społeczeństw i biznesu. Zmierzamy w stronę cyfrowej rzeczywistości, w której praca i konsumpcja rozrywki przybierają formę zdalną. Gaming jest w swoim szczytowym momencie, a z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność.

Podczas EGF pojawią się cztery sceny: 1. Marketing & sponsoring, 2. Startupy, finansowanie i inwestycje, 3. Odpowiedzialność społeczna, edukacja, praca, 4. Content, streaming, media. Wśród ogłoszonych już speakerów są przedstawiciele i przedstawicielki takich organizacji jako Google, MAD Lions, Newzoo, Procter&Gamble, Hitmarker, Google, ESL, GGPredict.

Dotychczasowe edycje zgromadziły kilka tysięcy uczestników i gościły łącznie 124 prelegentów. Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w dniach 29-30 września 2021 roku w Galerii Szyb Wilson w stolicy polskiego esportu – Katowicach. Organizatorzy przewidzieli hybrydową formułę, która zakłada podział wydarzenia na segment offline oraz online.

Za organizację EGF odpowiadają: devils.one, endorfina events i Next Level. Partnerami tego przedsięwzięcia są z kolei: inStreamly, WebTalk oraz MediaCom Warszawa.

Pierwsza pula biletów już się wyczerpała, a ostatnio ruszyła sprzedaż drugiej puli biletów w promocyjnej cenie. W mediach społecznościowych EGF regularnie pojawiają się informacje na temat kolejnych prelegentów. Wszystkie informacje na temat tego wydarzenia na bieżąco można śledzić na stronie www: egforum.eu.

Comments

comments

245
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...