ESL Polska będzie rozwijać esport w Europie Środkowo-Wschodniej

Informacja Prasowa - 17.06.2019
165

ESL Polska będzie rozwijać esport w Europie Środkowo-Wschodniej

Polski oddział ESL rozszerza strefę działania o region CEE. Niezwykłe doświadczenie ESL Gaming Polska połączone z prężnie funkcjonującymi nowymi oddziałami regionalnymi pozwolą przenosić najlepsze rozwiązania segmentu esportowego na nowe rynki.

Kraje CEE, w których ESL Polska rozpoczyna swoje działania, to Czechy, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Słowenia, Chorwacja, Grecja, Serbia oraz Czarnogóra. Obecnie w Czechach i na Słowacji funkcjonuje już nowo powstały oddział ESL, a pierwszym efektem jego działań są regionalne Mistrzostwa Czech czerpiące wzorce z ESL Mistrzostw Polski. Także w Bułgarii powstaje nowy zespół ESL, który tworzy już pierwsze produkty dostosowane do specyfiki lokalnego rynku i prowadzi działania w kierunku rozwoju i promocji bułgarskiej sceny esportowej.

ESL będzie nie tylko koordynował prace zespołów regionalnych lecz także angażując niezwykle doświadczony zespół ekspercki z Polski, realizował na nowych rynkach wydarzenia esportowe. Polacy mają w tym ogromne doświadczenie bo od wielu lat realizują największe imprezy esportowe ESL na całym świecie.

Kwestiami community, takimi jak koordynacja pracy adminów na całym świecie, tworzenie i obsług oficjalnych stron turniejowych poszczególnych regionów, opieka nad regulaminami i zasadami turniejów, zajmie się Michał Wiśniewski, a całą produkcją pokieruje Jakub Stępień, odpowiedzialny za znany realizację projektu Intel Extreme Masters w Katowicach.

Awanse w ESL

Rozwojowi kompetencji ESL Polska towarzyszą także awanse. Adrian Kostrzębski, do tej pory PR & Sales Director, objął stanowisko Regional Development Directora, a Hubert Habas, dotychczasowy New Business Manager, objął stanowisko Sales Directora.

Comments

comments

165
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...