ESKA Odwołuje Zimę w Tajlandii

Jerzy Ciszewski - 29.01.2019
16

ESKA Odwołuje Zimę w Tajlandii

ESKA Odwołuje Zimę w Tajlandii

 Radio ESKA startuje z XII edycją akcji antenowej ESKA Odwołuje Zimę. Laureaci zabawy spędzą wakacje marzeń w Tajlandii w towarzystwie prezenterów ESKI oraz Michała Szpaka, Natalii Szroeder, a także influencerki Veroniki Bielik. Podczas wyjazdu poranny program Radia ESKA będzie realizowany w całości wprost z azjatyckich tropików.

 ESKA Odwołuje Zimę odbywa się w tym roku pod hasłem „Obudź marzenia o słońcu”. Uczestnicy akcji zostaną wyłonieni spośród słuchaczy Radia ESKA w loteriach i konkursach. Losowania odbywać się będą na antenie od 28 stycznia i potrwają trzy tygodnie. 15 lutego na stronie internetowej zorganizowany zostanie konkurs last minute, w którym wyłoniona zostanie ostatnia para uczestników. Jeszcze w grudniu 2018 r. odbył się konkurs first minute, dzięki któremu pierwsi uczestnicy mogą już pakować walizki na wyjazd.

W ostatnim tygodniu lutego 34 szczęśliwców wsiądzie do samolotu, by polecieć na Tajlandię. Spędzą wyjątkowy tydzień w towarzystwie ekipy Radia ESKA i gwiazd. Gośćmi specjalnymi wyjazdu będą Natalia Szroeder, Michał Szpak i Veronika Bielik. Wśród przedstawicieli Radia ESKA znajdą się m.in. Krzysztof „Jankes” JankowskiKamila „Kama” RyciakFilip „Rudanacja” Antonowicz i Ola Kot.

Gorącą atmosferę rajskich wakacji poczuć będą mogli wszyscy słuchacze Radia ESKA, gdyż od 25 lutego na żywo z Tajlandii nadawane będą wszystkie programy poranne. Relacje z akcji pojawią się także podczas całego dnia na antenie Eski, w serwisie internetowym, na Facebooku i Youtube.

ESKA TV wprowadziła do ramówki program „ESKA Odwołuje Zimę”, który oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Ola Kot i Martyna Kondratowicz prezentują w nim gorące, wakacyjne klipy, opowiadają ciekawostki o Tajlandii  i innych egzotycznych kierunkach, a także zadają widzom zagadki. Program wystartował 21 stycznia i będzie gościł na antenie stacji do 8 marca.

Inauguracji akcji ESKA Odwołuje Zimę towarzyszyła po raz pierwszy impreza „Before Party”, która odbyła się 23 stycznia w klubie XOXO Party w Warszawie. Uczestniczyli w niej słuchacze i gwiazdy Radia ESKA, a także artyści i celebryci. Wydarzenie uświetnił występ Michała Szpaka. Zaproszenia na imprezę można było wygrać za pośrednictwem anteny Radia ESKA Warszawa oraz stołecznego wydania serwisu EskaInfo.pl. Relacja z imprezy pojawiła się w programie „Weekend z ESKĄ” w ESKA TV.

Sponsorem głównym tegorocznej edycji akcji ESKA Odwołuje Zimę jest JACOBS. Parterem – New Balance Poland. Patronem medialnym – miesięcznik „Podróże”.

Comments

comments

16
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...