Energy Events klientem All Hands Agency

Informacja Prasowa - 05.08.2022
215

Energy Events klientem All Hands Agency

Energy Events klientem All Hands Agency

Agencja All Hands rozpoczęła współpracę w zakresie usług mediowych z Energy Events, organizatorem m.in. cyklu imprez triathlonowych pod marką Triathlon Energy oraz polskiej edycji globalnego cyklu Challenge Family –  LOTTO Challenge Gdańsk.

W ramach kontraktu agencja prowadzi na rzecz klienta działania z zakresu public relations oraz media relations. Agencja będzie również współpracować z Energy Events w zakresie sprzedaży pakietów sponsorskich do organizowanych wydarzeń sportowych. Współpraca rozpoczęła się w maju tego roku od obsługi mediowej wydarzenia “Lotto Challenge Gdańsk”, którego organizatorem w Polsce jest Energy Events. Obsługę kontraktu z ramienia All Hands Agency prowadzi zespół pod kierownictwem Pawła Sławskiego – CEO All Hands. Strony nie ujawniają długości kontraktu.

Energy Events to firma, która świadczy pełny zakres usług przy organizacji wydarzeń – od imprez sportowych po konferencje i sympozja. Aktualnie prowadzi cykl imprez sportowych pod marką Triathlon Energy – “Lotto Duathlon”, “Lotto Triathlon Energy” oraz “MTB Energy”. Jest również wyłącznym licencjobiorcą w Polsce marki triathlonowej “Challenge Family” w ramach której od 2 lat organizuje w Gdańsku trzydniowe zawody “LOTTO Challenge Gdańsk”. Edycja “LOTTO Challenge Gdańsk” w roku 2021 została uznana za najlepszą na świecie w całej serii Challenge Family i otrzymała prestiżową nagrodę Race of The Year.

Więcej o Triathlon Energy: http://energyevents.pl/nasze-imprezy/

Comments

comments

215
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...