Empik wybrał Bluerank do wsparcia w zakresie SEO

Informacja Prasowa - 17.12.2020
132

Empik wybrał Bluerank do wsparcia w zakresie SEO

Empik wybrał Bluerank do wsparcia w zakresie SEO

Empik.com to jeden z najlepiej widocznych serwisów e-commerce w polskich, bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Notuje rocznie 250 mln wizyt i oferuje użytkownikom ponad 2,5 mln produktów w 16 kategoriach. Platforma stale się rozwija. Ostatnią nowością jest Strefa Design by Empik  z ponad 40 tysiącami wyselekcjonowanych przedmiotów – od ceramiki, przez akcesoria modowe, biżuterię i propozycje prezentowe, po sprzęty AGD. Rozpoczynając współpracę z Bluerank, Empik chce jeszcze skuteczniej docierać do swoich klientów w Internecie i odpowiadać na ich potrzeby.

Globalne zmiany na rynku digital prowadzą nieuchronnie do wzrostu znaczenia ruchu organicznego w działaniach e-sklepów. Jako Empik prowadzimy działania SEO i content marketingowe in-house. Znaleźliśmy jednak Partnera, który pomoże nam zrobić znaczący krok do przodu w tym zakresie. Udało nam się połączyć działania wewnętrzne ze wsparciem zespołu Bluerank z korzyścią dla jakości, skali i tempa wdrażania inicjatyw w tym obszarze.

Artur Malinowski, Digital Marketing Director w Empiku

 Współpraca z Empik to jeden z takich projektów, na który czekamy i realizujemy zawsze z dużą satysfakcją. Partner powierzył nam kompleksowe wsparcie dla swojego serwisu, zaufał naszemu strategicznemu podejściu i otworzył się na nowe rozwiązania. Jednocześnie wyznaczył ambitne cele, co nas dodatkowo mobilizuje.

Tomasz Sąsiadek, Co-Managing Director Bluerank

W ramach projektu Empik zdecydował się na skorzystanie z autorskiego narzędzia Bluerank – reWrite. Jego celem jest zwiększenie skuteczności i monetyzacja działań content marketingowych.
Empik.com to jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce, pod koniec października obchodził 22. urodziny. Obecnie umożliwia klientom realizację zakupów zarówno przez platformę, jak i w aplikacji mobilnej. W ramach stacjonarnej sieci sprzedaży Empik posiada blisko 290 salonów w całej Polsce.
Bluerank od 15 lat świadczy usługi marketingu internetowego. Wykorzystując szerokie portfolio, strategiczne podejście Customer Journey i własne innowacyjne narzędzia, wspiera firmy w realizacji ich celów biznesowych. Agencja współpracuje z największymi markami pomagając im także w ekspansji zagranicznej. Realizuje działania digital marketingu na europejskich i światowych rynkach.

Comments

comments

132
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...