Eliza Michalik tworzy Akademię Siły Kobiet i rusza ze zbiórką na Patronite

Informacja Prasowa - 19.09.2019
65

Eliza Michalik tworzy Akademię Siły Kobiet i rusza ze zbiórką na Patronite

Akademia Siły Kobiet to absolutnie unikalny projekt interaktywnego portalu dla kobiet. Pomysł jest wynikiem wielu lat doświadczeń i rozmów z kobietami -dziennikarki i publicystki – Elizy Michalik. Budowa interaktywnej platformy online z warsztatami online i wykładami z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin, ma zostać sfinansowana z wpłat Patronów za pośrednictwem platformy Patronite. Każdy, komu bliska jest idea równości płci i budowania siły kobiet, może teraz dołączyć do projektu.

 

Eliza Michalik rusza ze zbiórką na Patronite

 

Zawsze chciałam przyczynić się do tego, żeby kobiety były szczęśliwsze, bardziej świadome i przede wszystkim – bardziej wolne i moja Akademia Siły Kobiet będzie realizacją tego marzenia pisze Eliza Michalik na swoim profilu na patronite.pl Interaktywny portal dla kobiet ma być pierwszym miejscem, w którym będzie można on line skorzystać z wiedzy i doświadczenia wybitnych specjalistów z różnych dziedzin.

 

Nie chcę zwracać się do sponsorów, wolę zwrócić się do Was, moich widzek i widzów, czytelniczek i czytelników (…)  bez Was moja praca kompletnie nie ma sensu. Byliście ze mną zawsze, nawet w najtrudniejszych chwilach, a teraz mam nadzieję, że jako moi Patroni, pomożecie mi w realizacji przedsięwzięcia, które może pomóc Polkom(…) – wyjaśnia Eliza Michalik, dziennikarka i publicystka.

 

Patronite to platforma łącząca Autorów z osobami, które chcą je wesprzeć. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby opisanego przez siebie celu. Celem Elizy Michalik, dziennikarki i publicystki, jest zbudowanie Akademii Siły Kobiet: https://patronite.pl/elizamichalik

 

Akademia Siły Kobiet

Akademia Siły Kobiet to warsztaty i wykłady online dotyczące psychologii, rozwoju, świadomości, relacji osobistych i zawodowych, sztuki wystąpień publicznych i prywatnych, praw, przemocy i wielu innych, aktualnychtematów, to odpowiedź na potrzeby kobiet, które szukają wsparcia i rozwoju. Platforma ma być nowoczesnym miejscem, bezepicznym i przystępnym dla każdej kobiety w Polsce.

 

My kobiety, stanowimy ponad połowę społeczeństwa, jesteśmy pomysłowe, zdeterminowane, mądre, piękne, zdolne, piekielne silne i pracowite, ale to, jak o sobie myślimy, zbyt częste niskie poczucie własnej wartości i skłonność do brania na siebie za dużych obciążeń, niska jakość naszych związków i życia i stanowczo zbyt niska świadomość własnych praw – to wszystko wymaga zmiany. Od lat rozmawiam z kobietami i wiem jak bardzo jej potrzebują, jednak nie są w stanie przeprowadzić jej same – bo nikt  naprawdę istotnych zmian nigdy nie przeprowadza sam. Potrzebują wsparcia, pomocy, narzędzi, nowych możliwości i szerszych horyzontów – i to wszystko zapewni im, nam, Akademia Siły Kobiet, poprzez nowoczesne warsztaty on line, wykłady motywacyjne i interaktywną pracę z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. Wszystkie kobiety, które zechcą rozwijać się, zdobywać wiedzę, doskonalić umiejętności z różnych dziedzin, pracować nad rozwojem zawodowym, społecznym i osobistym, nad swoimi związkami uczuciowymi i relacjami z partnerami i rodziną, znajdą tu niezbędną i bardzo konkretną pomoc i wsparcie.- mówi Eliza Michalik, pomysłodawczyni platformy Akademia Siły Kobiet.

 

Na platformie oprócz warsztatów on line, wykładów, rozmów z ekspertami i grup wsparcia, nie zabraknie również podcastów, materiałów wideo, artykułów i wywiadów oraz konkretnych, sprawdzonych adresów i telefonów, pod którymi będzie można uzyskać pomoc w różnych sytuacjach, w razie konieczności.

 

Wejdź na https://patronite.pl/elizamichaliki zostań PatronemAkademii Siły Kobiet

*** 

Eliza Michalik – dziennikarka i publicystka, prasowa, radiowa i telewizyjna, autorka i współautorka książek, m.in “Polska na kozetce” i “Szpile”, pracowała w Radiu Kolor i Radiu Dla Ciebie, pisywała w kilku gazetach i tygodnikach, w tym we “Wprost”, “Życiu Warszawy”i “Ozonie” przez 13 lat prowadziła w Telewizji Superstacja trzy autorskie programy publicystyczne, w tym “Szpile”, do którego zapraszała tylko kobiety. Obecnie jeste publicystką “Gazety Wyborczej” i portali naTemat oraz koduj24.pl, prowadziwłasny kanał na YouTube i jest dziennikarką portalu Onet, w którym prowadzipiątkowy poranny program z cyklu Onet Opinie.

Comments

comments

65
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...