Ekstraklasa na wyłączność w serwisach Onet-RAS Polska

Informacja Prasowa - 15.07.2016
61

Ekstraklasa na wyłączność w serwisach Onet-RAS Polska

Już w piątek 15 lipca startuje nowy sezon rozgrywek Ekstraklasy. Dzięki trwającej od lipca 2015 współpracy Grupy Onet-RAS Polska z Ekstraklasą SA, użytkownicy serwisów sportowych Grupy otrzymają darmowy dostęp do ekskluzywnych materiałów związanych z tymi rozgrywkami, w tym m.in. do skrótów ze spotkań i bramek. Przebieg rozgrywek będzie można śledzić również w dedykowanym serwisie Ekstraklasa.tv oraz w aplikacji Ekstraklasa.TV.

W serwisie Ekstraklasa.tv i aplikacji mobilnej użytkownicy znajdą wszystkie aktualne informacje na temat rozgrywek Ekstraklasy – aktualizowane na bieżąco wyniki meczów, tabele, wywiady, analizy i zapowiedzi spotkań oraz ekskluzywne materiały wideo. Grupa Onet-RAS Polska jest jednocześnie jedynym wydawcą internetowym, który będzie publikował skróty, fragmenty i bramki z rozgrywek ligowych. W trakcie sezonu 2015/2016, serwis odwiedzało średnio 2,2 mln użytkowników (PBI/Gemius lipiec 2015 – czerwiec 2016), a aplikacja mobilna zanotowała blisko 170 tys. pobrań.

Za nami turniej EURO 2016, który był najchętniej w polskim internecie śledzony właśnie w serwisach Grupy Onet-RAS. Nie zatrzymujemy się jednak, bowiem doskonale przygotowaliśmy się na start sezonu Ekstraklasy. Kibice najlepszych polskich klubów jutro z Przeglądem Sportowym i Sportem będą mogli wyposażyć się w obowiązkowy Skarb Kibica. Na łamy Przeglądu Sportowego wraca bogaty dodatek Ligowy Weekend, który co piątek rozkłada na czynniki pierwsze każdą ligową kolejkę. Kibice cały czas mogą także zakładać drużyny i ligi prywatne w doskonale znanej grze Fantasy Ekstraklasa, którą w tym roku odświeżamy, by była jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika. A najlepszą pigułką wiedzy o lidze podczas kolejki są aplikacja mobilna Ekstraklasa.TV i serwis o tej samej nazwie, gdzie tuż po zakończeniu każdego meczu można oglądać bramki i najlepsze akcje
wylicza Rafał Romaniuk, p.o. dyrektora zarządzającego segmentem sportowym Grupy Onet-RAS Polska.

Podsumowanie rozgrywek każdej kolejki będzie można również zobaczyć w  programie „Magazyn Ekstraklasy”, który będzie emitowany w każdy poniedziałek o godzinie 21.00 na stronie głównej Onet.pl oraz w serwisie Ekstraklasa.tv. Gośćmi Tomasza Włodarczyka będą między innymi Krzysztof Stanowski, Dariusz Dziekanowski i Maciej Szczęsny.

W piątek 15 lipca na rynku wraz z Przeglądem Sportowym i Sportem ukaże się dedykowany rozgrywkom Ekstraklasy „Skarb Kibica”, w którym na 124 stronach zostaną w detalach przedstawione wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach, analizy i statystyki. Na czytelników czekają także wywiady między innymi z prezesem Legii Warszawa Bogusławem Leśnodorskim i Arkadiuszem Głowackim, mającym na koncie blisko 400 występów w Ekstraklasie.

Serwisy sportowe Grupy Onet-RASP są od lat najchętniej odwiedzanymi w Polsce. W czerwcu 2016 zanotowały ponad 9,14 mln realnych użytkowników (PBI/Gemius).

OkBadka_Skarb_Kibica_Ekstraklasy

Comments

comments

61
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...