Eksperyment od INNPoland.pl – pierwszy wywiad interaktywny

Informacja Prasowa - 22.05.2019
300

Eksperyment od INNPoland.pl - pierwszy wywiad interaktywny

Na łamach portalu  INNPoland.pl ukazał się eksperymentalny cykl pt. „Co teraz?”. To pierwszy w Polsce wywiad interaktywny, w którym widz decyduje o tym, co zrobi prowadzący. Więcej informacji na ten temat w artykule poniżej. 

Zapraszamy do naszego małego eksperymentu. Oto nowy cykl INNPoland.pl – „Co teraz?”. To wywiady interaktywne, w których to widz decyduje o kolejności pytań i tym, co stanie się na ekranie, niejako przeprowadzi mnie przez cały wywiad. Bohaterką pierwszego odcinka jest Agnieszka Hryniewicz-Bieniek, dyrektor zarządzająca Google Polska. W materiale znajdziesz niepublikowane dotąd informacje: jaką osobowość ma asystent Google, jak wyglądały początki firmy w Warszawie, dlaczego pierwsi pracownicy firmy oglądali w tle telewizję z wróżkami.

„Co teraz” to format mocno eksperymentalny. Możliwość interakcji to przyszłość zarówno mediów, jak i rozrywki. Coś, co znamy od lat w grach wideo, a od niedawna – w filmach, przenosimy na dziennikarski warsztat. Ty zdecydujesz, jakie pytanie zadam w następnej kolejności, ty poprowadzisz mnie przez cały wywiad z Agnieszką Hryniewicz-Bieniek, dyrektor zarządzającą Google Polska. W trakcie materiału, na ekranie będą pojawiać się znaki „i” – kontekstowo powiązane z rozmową, wystarczy najechać na nie i kliknąć, by zobaczyć, dokąd prowadzą.

Za realizację i kreatywny montaż odpowiada Mateusz Trusewicz, szef działu wideo w Grupie NaTemat, przy niemałej pomocy Stefana Ronisza, również z działu wideo NaTemat. Partnerem cyklu jest Michał Sosnowski, twórca technologii umożliwiającej interakcję – Tagmax.

Na niektórych smartfonach mogą wystąpić problemy, jeśli użytkownik zdecyduje się przewinąć rozmowę. To wersja beta technologii, nowatorski i eksperymentalny projekt, dlatego jeśli doświadczysz problemów w trakcie odtwarzania na telefonie, skorzystaj z komputera lub nie przewijaj rozmowy. Prosimy także o informację o błędzie na [email protected] Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Źródło: https://innpoland.pl/151835,Co-teraz-wywiad-interaktywny-rozmowa-z-Agnieszka-Hryniewicz-Bieniek

 

 

Comments

comments

300
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...