EFNI2019 z patronatem Parlamentu Europejskiego

Informacja Prasowa - 05.07.2019
112

EFNI2019 z patronatem Parlamentu Europejskiego

Europejskie Forum Nowych Idei zostało docenione przez Parlament Europejski za podejmowanie istotnych dla rozwoju Europy tematów gospodarczych, politycznych, społecznych i technologicznych.

Patronat jest dla Parlamentu Europejskiego sposobem na udzielenie moralnego, niematerialnego wsparcia wybranym ważnym wydarzeniom niekomercyjnym mającym wyraźny wymiar europejski.

„Nasza instytucja wielokrotnie podkreślała, że dobrze funkcjonujący jednolity rynek jest jednym z filarów Unii Europejskiej. Dlatego też jego dalszy rozwój powinien ponownie stać się priorytetem programu politycznego. Jednolity rynek nie tylko służy umocnieniu wolności, demokracji i dobrobytu w Europie, ale ma również bardzo duże znaczenie dla rozwoju gospodarczego. Określając prawa i obowiązki obywateli, pracowników, konsumentów i przedsiębiorców, przynosi korzyści ponad 500 milionom Europejczyków” – podkreślił przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani.

EFNI rokrocznie przyciąga przedstawicieli międzynarodowego biznesu, administracji rządowej i NGO. W ciągu dziewięciu lat swojego istnienia stało się ważnym wydarzeniem biznesowym na mapie Europy Środkowej. Większość uczestników EFNI to liderzy, którzy na co dzień czują dużą odpowiedzialność za siebie i za innych.

EFNI to jednak nie tylko kolejny kongres biznesu – wspólnie poszukujemy rozwiązania problemów współczesnego świata, które przenikają płaszczyzny biznesu, polityki i społeczeństwa. Ponad tysiąc wniosków i rekomendacji zgłoszonych podczas debat, które odbyły się w ramach dotychczasowych edycji, przekazano władzom Unii Europejskiej, rządom państw członkowskich oraz organizacjom pozarządowym i mediom.

Spotkajmy się razem na EFNI 2019 między 25 a 27 września w Sopocie i porozmawiajmy o tym #CoBędzieJutro.

Rejestracja pod tym linkiem: https://www.efni.pl/pl-PL/text/rejestracja

Comments

comments

112
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...