Edukacyjny startup Novakid w gronie klientów Good One PR

Informacja Prasowa - 14.05.2020
281

Edukacyjny startup Novakid w gronie klientów Good One PR

Edukacyjny startup Novakid w gronie klientów Good One PR

Agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z internetową szkołą języka angielskiego Novakid. Zespół agencji odpowiada za przygotowanie i realizację strategii komunikacyjnej Novakid na polskim rynku, obejmującej działania z zakresu PR korporacyjnego i produktowego.

Novakid to edukacyjny startup założony w 2017 roku, który pomaga dzieciom w wieku 4-12 lat w nauce języka angielskiego online. Podstawą edukacji na platformie jest komunikacja i metoda pełnego fizycznego reagowania (tzw. total physical response), polegająca na użyciu gestów i mimiki i odpowiadająca tym samym przyswajaniu języka ojczystego. Proces nauczania wzbogacony jest m.in. o wirtualną rzeczywistość i technologie gamingowe. Platforma wykorzystuje też naukę maszynową do tworzenia i personalizacji lekcji dla każdego ucznia. Mali uczniowie mają do dyspozycji ponad 150 anglojęzycznych nauczycieli z całego świata.

Zespół Good One PR będzie odpowiadał za doradztwo i realizację działań z zakresu PR korporacyjnego i produktowego, relacje z mediami, pozycjonowanie eksperckie Klienta oraz prowadzenie jego biura prasowego. Firma została pozyskana w wyniku działań new business. Za koordynację prac z ramienia Agencji odpowiada Martyna Dziopak, PR Account Manager. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

 

Comments

comments

281
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...