Edenred Polska w gronie klientów PR Calling

Informacja Prasowa - 09.02.2021
231

Edenred Polska w gronie klientów PR Calling

Edenred Polska w gronie klientów PR Calling

Edenred, lider rozwiązań technologicznych, wspierających sprzedaż i lojalność klientów, dostawca nowoczesnych form benefitów pozapłacowych dla pracowników, dołączył do portfolio klientów PR Calling. Zadaniem agencji będzie prowadzenie kompleksowych działań komunikacyjnych marki na polskim rynku.

Edenred to innowacyjna marka, która dostarcza firmom produkty i narzędzia wpływające na zwiększenie motywacji, lojalności i efektywności prowadzonych działań. Produkty i usługi Edenred Polska są oparte na kartach przedpłaconych, platformach internetowych i aplikacjach mobilnych w obszarach motywacji i angażowania pracowników oraz budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C. Rozwiązania te poprawiają samopoczucie i well-being pracowników, zwiększają atrakcyjność i wydajność przedsiębiorstw oraz ożywiają rynek pracy i lokalną gospodarkę.

Edenred to globalna marka, obecna na polskim rynku do ponad 25 lat, która dynamicznie się rozwija i ma ambitne plany na przyszłość. Proponowane przez nią rozwiązania to dopasowane do potrzeb biznesu i szybko zmieniającego się otoczenia. Cieszę się, że będziemy mieli możliwość wesprzeć Edenred w realizacji celów biznesowych, wykorzystując do tego wiedzę i doświadczenie naszego zespołu. Wierzę, że działania komunikacyjne przyczynią się do wzrostu rozpoznawalności marki wśród grup docelowych – komentuje Katarzyna Dworzyńska, Head of Business, PR Calling.

W ramach współpracy PR Calling odpowiada za stworzenie strategii komunikacji Edenred Polska i jej kompleksową egzekucję. Agencja realizuje działania z obszarów doradztwa strategicznego, media relations, pozycjonowania ekspertów oraz prowadzi profil firmy na LinkedIn.

Ze strony PR Calling za obsługę klienta odpowiada Senior PR & Communication Consultant – Izabela Wójtowicz.

Comments

comments

231
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...