E-sportowe rozgrywki po raz pierwszy na ekranach kin Helios

Informacja Prasowa - 13.06.2019
7

E-sportowe rozgrywki po raz pierwszy na ekranach kin Helios

W ostatnim tygodniu czerwca Helios zaprosi fanów e-sportu na wyjątkowe widowisko – pierwszy z trzech turniejów Łomża Zero Esport Tour. W multipleksach sieci Helios w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie odbędą się rozgrywki i transmisje ze zmagań w grze „Counter Strike: Global Offensive”.

 

Łomża Zero Esport Tour to cykl wydarzeń dla wszystkich fanów gamingu i sportowych emocji. Sieć kin Helios wraz z firmą Cyber Wolves zapraszają na inauguracyjną edycję turnieju.

 

Na specjalnie zaaranżowanej sali kinowej odbędą się rozgrywki turniejowe z udziałem publiczności. Amatorskie drużyny z całego kraju będą walczyły o wspaniałe nagrody, m.in. kontrakt managerski pozwalający postawić pierwsze kroki w świecie profesjonalnego e-sportu. Widzowie będą mogli obserwować zmagania w najpopularniejszym gatunku na świecie (first-person shooter) w grze „Counter Strike: Global Offensive”.

 

W sprzedaży są już bilety na pierwszy z trzech turniejów e-sportowych Łomża Zero Esport Tour.  Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-26 czerwca w poznańskim kinie Helios, gdzie wiele atrakcji będzie czekało zarówno na fanów sportów elektronicznych, jak i wszystkich odwiedzających, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w tym świecie. Kibice mogą skorzystać z limitowanej puli bezpłatnych wejściówek lub Biletów Premium, dzięki którym będą mieli szansę otrzymać oficjalne gadżety rozgrywek oraz zagwarantować sobie miejsca w salach kinowych w trakcie całego cyklu.

 

Turnieje zostaną rozegrane kolejno w jednym z trzech miast, a w pozostałych dwóch będzie można oglądać transmisje rozgrywek. Więcej informacji oraz harmonogram zawodów można znaleźć na stronie Helios.pl/esport.

Comments

comments

7
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...