Dzień otwarty UW 2021 Online. Obsługą zajmie się platforma eventowa Gridaly.

Informacja Prasowa - 21.04.2021
196

Dzień otwarty UW 2021 Online. Obsługą zajmie się platforma eventowa Gridaly.

Dzień otwarty UW 2021 Online. Obsługą zajmie się platforma eventowa Gridaly.

 W sobotę 24 kwietnia Uniwersytet Warszawski otworzy swoje wirtualne drzwi dla kandydatów na studia. Dzień Otwarty UW 2021 Online odbędzie się na platformie eventowej Gridaly.

Podobnie jak w zeszłym roku, Uniwersytet Warszawski zdecydował się zorganizować swój dzień otwarty w Internecie. Tym razem postawiono jednak na platformę do organizacji eventów online Gridaly, która w dużym stopniu pozwoli przyszłym studentom doświadczyć tego, czego mogliby spodziewać się podczas stacjonarnego wydarzenia. Platforma została w pełni dostosowana do charakteru wydarzenia – przyszli studenci z łatwością znajdą na niej interesujące ich kierunki studiów, jednostki czy organizacje studenckie, a także szybko dotrą do wszelkich materiałów związanych z wymarzonymi studiami. Bogaty wybór narzędzi networkingowych (jak chociażby wbudowany czat, funkcja umawiania się na spotkania czy też rozmowy video) pozwoli młodzieży nie tylko na bliski kontakt z przedstawicielami uczelni, ale również na nawiązanie nowych znajomości z rówieśnikami oraz poznanie opinii starszych kolegów i koleżanek.

Nasz Dzień Otwarty to z punktu widzenia przyszłych studentów UW najważniejsze wydarzenie – pozwala młodzieży poznać zasady rekrutacji i poszerzyć wiedzę o wymarzonym kierunku studiów, a tym samym podjąć ostateczną decyzję lub upewnić się co do słuszności życiowego wyboru. Dzień Otwarty UW to także świetna okazja do rozmowy ze starszymi kolegami, którzy zainteresowanym opowiedzą o tym, jak z ich perspektywy wyglądają studia i życie studenckie. Niestety, obecnie nie jest możliwe zorganizowanie Dnia Otwartego UW w formule, jaką znaliśmy od lat, dlatego też zdecydowaliśmy się na wybór platformy eventowej Gridaly, która umożliwia nam przeniesienie wydarzenia do świata wirtualnego niemalże w całości” – mówi Aleksandra Kowalska z Biura Promocji UW.

– Jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt, o którym warto tutaj wspomnieć – dostępność. Wydarzenie w formie online to wyjście naprzeciw osobom, które mogłyby mieć problem z pojawieniem się na stacjonarnym Dniu Otwartym ze względów logistycznych, a także studentom zagranicznym, którzy dzięki wirtualnej formie eventu będą mogli zapoznać się ofertą edukacyjną Uniwersytetu Warszawskiego.  – dodaje Michał Ratajczak z Gridaly.

Na Uniwersytecie Warszawskim na 24 wydziałach uczy się obecnie prawie 50 tysięcy studentów. Dzień Otwarty UW 2021 Online rozpocznie się w sobotę 24 kwietnia o 9:30 i będzie otwarty dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Rejestracja dostępna jest pod tym linkiem: https://dzienotwarty.uw.edu.pl/info

 

 

 

Comments

comments

196
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...