Dzień Matki na Instagramie – analiza hashtaga #dzienmatki

Informacja Prasowa - 30.05.2017
1

Dzień Matki na Instagramie – analiza hashtaga #dzienmatki

Obchodzony w minionym tygodniu Dzień Matki odbił się sporym echem w mediach społecznościowych. 

Na Instagramie pojawiały się grafiki z życzeniami, czy te wyrażające wdzięczność i miłość do mam, zdjęcia z dzieciństwa, czy po prostu fotografie w towarzystwie mam. Z tej okazji NapoleonCat przeprowadził analizę hashtaga #dzienmatki na Instagramie. W zestawieniu uwzględnione zostały najpopularniejsze wpisy zawierające monitorowany hashtag,  wywołane interakcje, jak również najbardziej aktywnych autorów.

Hashtag w liczbach

Hashtag #dzienmatki na Instagramie został wykorzystany w prawie 34,5 tys. postów (dane z 29.05.2017).W analizowanym przez NapoleonCat okresie, czyli w minionym tygodniu (22-28 maja 2017) #dzienmatki pojawił się w ponad 21 tys. wpisów i został wykorzystany przez prawie 11 tys. autorów. Posty z analizowanym tagiem wywołały łącznie ponad 916,5 tys. interakcji, z czego zdecydowaną większość stanowiły polubienia (prawie 892,5 tys.).

Comments

comments

1
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...