Dzień Dziecka w Sadyba Best Mall

Informacja Prasowa - 28.05.2019
288

Dzień Dziecka w Sadyba Best Mall

Z okazji Dnia Dziecka Sadyba Best Mall otwiera wrota do odległej galaktyki! Wszystko to za sprawą atrakcji Star Adventure, dzięki której przeniesiemy się w kosmiczny świat statków prowadzących wojny międzygalaktyczne, walki na miecze świetlne oraz robotów i innych bohaterów gwiezdnych starć.

Od środy 29 maja do soboty 1 czerwca na odwiedzających czeka makieta największego w Europie Statku Kosmicznego T-65, Star Adventure to także niepowtarzalna ekspozycja kostiumów kosmicznych.

Ponadto w piątek i sobotę, tj. 31 maja oraz 1 czerwca, na klientów galerii czeka Symulator Statku Kosmicznego, dzięki któremu każdy uczestnik weźmie udział w filmowej bitwie kosmicznej i będzie miał szansę zniszczenia imperialnej stacji bojowej. Wśród atrakcji znajdą się też Strefa 426 – interaktywna zabawa pozwalająca przenieść się w Obcy Świat ze ścianką do pamiątkowych zdjęć i selfie, a także Strefa AR, w której, dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć techniki, będzie można poćwiczyć walkę mieczem świetlnym.

Link do wydarzenia na Facebook’u.

Comments

comments

288
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...