Działalność charytatywna Emotions Events

Jerzy Ciszewski - 22.01.2019
204

Działalność charytatywna Emotions Events

Działalność charytatywna Emotions Events

Od 6 lat agencja eventowa Emotions Events działa społecznie na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi. W styczniu po raz kolejny odbył się bal noworoczny dedykowany podopiecznym i rodzinom wspieranym przez Fundację. W wydarzeniu wzięło udział 300 osób, dla których przygotowano ponad 20 atrakcji.

 Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi funkcjonuje od ponad 25 lat. Wspiera 200 rodzin rocznie, dostarczając leki, sprzęt czy finansując rehabilitację. Została założona przez rodziców, których dzieci zmagały się z chorobą nowotworową.

– Emotions Events odpowiada za organizację balu od pierwszej edycji. Bardzo doceniamy działalność Fundacji, stąd chcieliśmy zaangażować się w ten projekt – mówi Ewa Stryjska, Event Director i właścicielka agencji. – Co roku przygotowujemy dla dzieci i ich rodziców różnorodne atrakcje, a każdy event to przede wszystkim wspaniała atmosfera i możliwość integracji rodzin, których dotknęła choroba nowotworowa – dodaje.

W tym roku Emotions Events udało się zaprosić do współpracy ponad 15 partnerów. Większość z nich, podobnie jak agencja, pracowała charytatywnie. – Do projektu zaprosiliśmy firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat przy różnych projektach – mówi Stryjska. – Nie musieliśmy ich długo namawiać, aby poświęcili swój wolny czas i zaangażowali się na rzecz rodzin wspieranych przez Fundację – dodaje.

Zadaniem Emotions Events było opracowanie scenariusza, kompleksowa organizacja wydarzenia, zarządzanie relacjami partnerskimi oraz czuwanie nad przebiegiem balu. Agencja zaproponowała m.in. występy na scenie (zespoły muzyczne, teatr dla dzieci, zabawy taneczne), pokazy służb mundurowych dotyczące bezpieczeństwa, warsztaty z dekorowania ekotoreb, strefę piękna, kącik fotograficzny, Google VR czy karykaturzystę.

 –  Kluczowym aspektem dla nas była różnorodność atrakcji oraz skonstruowanie scenariusza tak, aby nie tylko każda grupa wiekowa dzieci, ale także sami rodzice znaleźli coś dla siebie – przyznaje Stryjska.

W 2019 roku Emotions Events zorganizuje dla Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi jeszcze jedno wydarzenie. Na terenie Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu agencja planuje piknik dedykowany chorym dzieciom, które nie mogą opuścić szpitala, a tym samym wziąć udziału w balu noworocznym. Tego zadania agencja podejmie się po raz trzeci.

Emotions Events. Jesteśmy agencją, która od 2010 roku działa na rynku europejskim. Od tego czasu zrealizowaliśmy kilkaset eventów dla wielu wymagających Klientów. Nasz zespół tworzą kreatywni
i doświadczeni specjaliści odpowiedzialnie podejmujący się powierzonych projektów.

 

Tworzymy eventy, które pokochasz!

Comments

comments

204
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...