Dyskusja „Jak i po co kształcić młodych PR-owców?” – zaprasza PSPR

Informacja Prasowa - 09.02.2021
240

Dyskusja "Jak i po co kształcić młodych PR-owców?" - zaprasza PSPR

Czym skorupka za młodu nasiąknie… Jak i po co kształcić młodych PR-owców?

Jak teraz uczy się public relations na wyższych uczelniach? I dlaczego nie jest to model idealny? Czego oczekują od absolwentów pracodawcy, a czego – uczelnie od studentów? Jak sprawić, by studia PR-owe były atrakcyjne, by trafiali na nie zaangażowani, otwarci i ciekawi ludzie?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas dyskusji, organizowanej w ramach tygodnia sektorowego “PR dla nauki – nauka dla PR” Polskiego Stowarzyszenia Public Relations już 11 lutego o 14:00 na stronie live.polskipr.pl.

Naszymi gośćmi będą przedstawiciele trzech środowisk. Środowiska akademickiego – ci, którzy układają programy studiów, rekrutują, uczą studentów, badają public relations i przekazują swoją wiedzę młodszym pokoleniom. Ale także pracodawcy, którzy zderzają się z efektami kształcenia – z tym, co student przynosi z akademii. I wreszcie – studenci, którzy próbują się odnaleźć w tych dwóch, często wciąż mocno odrębnych, światach.

W debacie wezmą udział: Magdalena Biedrzycka-Doliwa (Deloitte), Emilia Hahn (agencja PR Hub), Wojciech Jabczyński (Orange), Karina Stasiuk-Krajewska (Uniwersytet SWPS we Wrocławu), Agnieszka Marzęda (UW), Dariusz Tworzydło (UW, SAPR), Łukasz Dziedzic (agencja PRC Holding).

Spotkanie transmitowane będzie online na stronie  live.polskipr.pl oraz na FB Polskiego Stowarzyszenia Public Relations 11 lutego o godzinie 14:00.

Serdecznie zapraszamy!

Comments

comments

240
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...