„Dycha po ósmej” – nowy konkurs w Radiu Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 14.04.2021
7

"Dycha po ósmej" - nowy konkurs w Radiu Złote Przeboje

„Dycha po ósmej” – nowy konkurs w Radiu Złote Przeboje

Aż 10 tys. zł mogą wygrać słuchacze Radia Złote Przeboje w nowym konkursie antenowym „Dycha po ósmej”. Zabawa, w której można wziąć udział od dziś – środy, 14 kwietnia 2021 r., rozgrywana jest w porannej audycji „Złote Przeboje na dzień dobry”. Uczestnicy konkursu w 10 sekund będą musieli odgadnąć nazwiska gwiazd, których głosy usłyszą.

Na co można wydać 10 tys. zł? Nad tym mogą się zastanawiać słuchacze Radia Złote Przeboje, planując swój udział w nowym konkursie stacji „Dycha po ósmej.” Najwyższą nagrodą jest w nim właśnie taka kwota. Aby ją otrzymać, uczestnicy zabawy w ciągu 10 sekund muszą poprawnie wskazać nazwiska gwiazd, które usłyszą w trakcie konkursu na antenie. Za wskazanie jednego nazwiska wygraną jest 100 zł, dwóch – 1000 zł, a całego kompletu – 10 000 zł.

Konkurs rozgrywany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 8:10 – w porannej audycji Radia Złote Przeboje. Zabawa rozpoczęła się 14 kwietnia i zaplanowana jest na kilka najbliższych tygodni.

Słuchacze stacji mogą zgłaszać się do konkursu telefonicznie.  Więcej informacji – link.
Konkurs „Dycha po ósmej” w Radiu Złote Przeboje wspierają promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie, m.in. na Gazeta.pl, Onet.pl, Wp.pl oraz na platformie YouTube i Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.
Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Comments

comments

7
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...