Dwie nagrody European Search Awards dla Bluerank

Informacja Prasowa - 24.06.2019
224

Dwie nagrody European Search Awards dla Bluerank

Bluerank najlepszy w Europie wśród firm branży SEO, PPC, Digital i Content Marketing, w kategoriach Best use of search – Retail oraz Best Pan European Campaign.

20 czerwca podczas gali w Budapeszcie rozdano najważniejsze, doroczne nagrody europejskie w obszarach SEO, PPC, Digital i Content Marketing. Dwie nagrody European Search Awards 2019 zdobyła firma Bluerank, będąc najlepszą w kategoriach  Best use of search – Retail oraz Pan European Campaign. To już dziewiąta i dziesiąta statuetka ESA na koncie agencji.

Już od 8 lat nagrody European Search Awards przyciągają najlepszych graczy europejskich w branży. Jury ekspertów wybiera najlepszych spośród setek zgłoszeń podzielonych na kilkadziesiąt kategorii. W tym roku polskie firmy uzyskały świetny wynik w rankingu nominowanych, jako że znalazło się w nim aż 39 projektów od agencji i firm oferujących narzędzia SEO/SEM. To dało Polsce wysokie drugie miejsce w rankingu krajów europejskich (z wynikiem 13% wszystkich nominacji), ustępując jedynie firmom z Wielkiej Brytanii. Bluerank pod względem otrzymanych nominacji w ESA 2019 zajął ex aequo 3 miejsce wśród firm ze wszystkich krajów.

Tytuł najlepszej kampanii o zasięgu europejskim (Best Pan European Campaign) Bluerank uzyskał za znakomite wyniki na rzecz Mascus International, globalnego marketplace dla ciężkiego sprzętu przemysłowego. Zespół Bluerank wspiera międzynarodowy rozwój Mascus od 2007 roku, oferując usługi konsultingowe, które poprawiają ekspozycję serwisu w wynikach organicznych Google i innych wyszukiwarek na świecie. Zeszłoroczne rezultaty, zgłoszone do tegorocznej edycji konkursu, okazały się historycznie najlepsze.
Bezkonkurencyjna w Europie okazała się również kampania dla Mall.pl, która w kategorii Best use of search – Retail nie miała sobie równych.  Dzięki wielu różnym i dobrze dobranym metodom promocji zastosowanym przez Bluerank, Mall.pl zmaksymalizował zyski osiągając wyższą średnią marżę na sprzedawanych produktach.
ESA zdjecie nagród v2.png

-Nagroda European Search Awards to najważniejsze wyróżnienie w Europie i jest dla nas za każdym razem wyjątkowym sukcesem. W tym roku przywozimy dwie statuetki za kampanie w dwóch różnych obszarach merytorycznych, w tym jedną za działania na rynku globalnym. Dziękuję naszym klientom za zaufanie i znakomitą współpracę, prowadzącą w tym roku do historycznie najlepszego wyniku – aż 11 nominacji w dziesięciu różnych kategoriach merytorycznych. Gratuluję również pozostałym laureatom ESA 2019, a w szczególności innym polskim firmom również udowadniającym najwyższą jakość usług dostarczanych zarówno nad Wisłą, jak i nierzadko w skali światowej. Polski performance marketing ma się naprawdę dobrze! – Maciej Gałecki, CEO Bluerank

Justyna Pruszyńska Maciej Gałecki Zbigniew Nowicki Bluerank.jpg
Innymi polskimi firmami, które zdobyły nagrody ESA 2019 są agencje:
– Harbingers & Szlachetna Paczka – All Omnichannel Aboard!
– Up&More with Vantage Development – Google Ad(Vantage)
Lista zwycięzców tegorocznej edycji ESA jest dostępna na:
 http://www.europeansearchawards.com/2019-winners
***
O Bluerank:
Biznesowy partner największych firm w Polsce i na świecie, świadczący usługi z zakresu tworzenia i realizowania strategii marketingu internetowego. Ponad 100 osobowy zespół Bluerank dostarcza klientom rozwiązania, które pomagające kształtować najkorzystniejsze dla nich decyzje zakupowe ich konsumentów w Internecie. Firma specjalizuje się w kampaniach SEO/SEM, Google Marketing Platform, social media, social ads oraz w wykorzystaniu analityki internetowej do rozwoju biznesu.Najliczniej nagradzana polska agencja w prestiżowym konkursie European Search Awards, mająca na koncie do tej pory 10 nagród i 40 wyróżnień. W 2016 roku Google przyznał jej tytuł najlepszej agencji w regionie EMEA. W 2018 roku zrealizowane przez Bluerank kampanie zdobyły 3 tytuły Mixx Awards i 1 srebrne Effie.Bluerank realizuje projekty e-marketingowe dla ponad 100 klientów na sześciu kontynentach. Do tej pory kompetencjom i doświadczeniu firmy zaufały takie marki jak m.in. 3M, Allegro [NASPERS], Amnesty International, Ceneo.pl, Dbam o Zdrowie, Deutsche Bank, Inter Cars, Kazar, Leroy Merlin, mBank, Media Expert, Mitsubishi Motors, nazwa.pl, Panorama Firm, Rainbow, Rossmann, Smyk, Stena Line, Tchibo, Telepizza oraz Unilever Food Solutions.

Comments

comments

224
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...