DrOmnibus aplikacje, które dają równy start w edukacji

Informacja Prasowa - 29.05.2017
250

DrOmnibus aplikacje, które dają równy start w edukacji

Mobilne gry to nie tylko rozrywka, to również świetne narzędzie edukacyjne, które może być wykorzystane w terapii. Z takiego założenia wyszli Bogumiła Matuszewska, Katarzyna Chrabąszcz i Michał Ryś, którzy stworzyli unikalny projekt oparty o najbardziej skuteczną metodę terapeutyczną, czyli stosowaną analizę zachowania. DrOmnibus to multimedialne narzędzia edukacyjne, które wspierają nauczycieli oraz terapeutów i specjalistów w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania i rozwoju

Zespół DrOmnibusa tworzą eksperci – psychologowie, pedagodzy, behawioryści, specjaliści, którzy łączą wiedzę z zakresu terapii, edukacji i technologii. Stworzone przez nich aplikacje są stosowane zarówno w terapii domowej jaki i przez specjalistyczne ośrodki i placówki edukacyjne.

DrOmnibus jest polskim finalistą programu LaunchPad Accelerator. To trwający 6 miesięcy międzynarodowy projekt akceleracyjny organizowany przez globalny zespół Google Developers dla szybko rosnących startupów z potwierdzoną historią sukcesów rynkowych (tzw. scale-ups), które chcą dotrzeć do kolejnego miliona użytkowników. Program rozpoczyna się od dwutygodniowego szkolenia w San Francisco, którego głównym elementem są sesje mentoringowe z inżynierami i menedżerami produktów z 20 zespołów Google oraz z międzynarodowego zespołu mentorów zewnętrznych. Uczestnicy otrzymują finansowe wsparcie w wysokości 50 tys. USD (equity free), darmowy dostęp do płatnych usług Google oraz wsparcie zespołów lokalnych Google przez kolejne 6 miesięcy.

Comments

comments

250
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...