Drogerie Natura ze świąteczną kampanią

Redakcja PR - 30.11.2018
7

Nowe spoty oraz aktywacje digital

Pod hasłem „Prezenty najlepsze z Natury” wystartowała świąteczna kampania ogólnopolskiej sieci drogerii Natura. Obejmuje spoty telewizyjne oraz radiowe, a także specjalne aktywacje digital. Kampania potrwa do 24 grudnia.

 

 

Świąteczne spoty reklamowe drogerii Natura zachęcają do zakupu prezentów dla każdego w atrakcyjnych cenach, z nawet 50-cio procentowym rabatem, a to jeszcze nie koniec wyjątkowych świątecznych ofert. Promowana oferta dotyczy świątecznych zestawów kosmetyków dostępnych w stacjonarnych drogeriach Natura oraz w drogerii internetowej drogerienatura.pl.

Spoty reklamowe obejmują największe stacje telewizyjne i radiowe w Polsce. Działania w ramach kampanii wspierane są specjalnymi aktywacjami digital. Od 1 grudnia Natura uruchomi kalendarz adwentowy w formie landing page’a, w którym każdego dnia udostępniana będzie nowa oferta promocyjna dla klientów. Na profilu marki na Facebooku uruchomiony zostanie specjalny chat bot, który pomoże w wyborze najlepszego prezentu dla bliskich.

Comments

comments

7
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...