Drogeria Pigment rozmawia z seniorami o uczuciach w akcji “Jak pielęgnować miłość”

Informacja Prasowa - 10.02.2020
260

Drogeria Pigment rozmawia z seniorami o uczuciach w akcji “Jak pielęgnować miłość”

Jak pielęgnować miłość? – pod tym hasłem ruszyła kampania społeczna Pigmentu, w której pracownicy drogerii wraz z podopiecznymi krakowskiego Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helców rozmawiają o uczuciach.Akcja połączona jest z konkursem oraz warsztatami pielęgnacyjnymi dla seniorów.

Jak pielęgnować miłośćjest kontynuacją współpracy Pigmentu z Domem Pomocy Społecznej im. L. i A. Helców, który zrzesza seniorów oraz samotnestarsze osoby. Marka w grudniu przygotowała serię spotów pt. Prawdziwe Święta, które przypominały o tradycji wręczania kartek świątecznych.

Tym razem z okazji Walentynek oraz Dnia Kobiet Pigment zorganizował spotkania, podczas których pracownicy drogerii oraz seniorzy rozmawiali o tajemnicach pielęgnowania miłości.

“Prawdziwa miłość z czasem się zmienia, alejednocześnie nigdy się nie kończy. Jak pielęgnować miłość? Jak istotna jest cielesność w związku? Czy mówienie o miłości jest trudne? Te i inne pytania zadaliśmy naszym rozmówcom. Ich wspomnienia i porady pokazują, jak wiele o uczuciach możemy nauczyć się właśnie od seniorów.“ – przyznaje Justyna Koclejda, współorganizatorka akcji Jak pielęgnować miłość.

Pigment: chcemy wspólnie odkryć tajemnice miłości i kobiecości

Efektem spotkań jest 5 filmów z udziałem mieszkańców Domu Pomocy Społecznej oraz pracowników drogerii Pigment. Każde zpięciu wideo dotyka innego aspektu miłości, a cykl jest odpowiedzią na główne hasło kampanii.

Ponadto marka przygotowała dla seniorów warsztaty pielęgnacji oraz makijażu dla cery dojrzałej. Jak podkreśla Pigment, dzięki szkoleniu drogeria chce zwrócić uwagę na poczucie kobiecości u mieszkanek Domu Pomocy.

Kampania społeczna połączona jest również z konkursem organizowanym przez Pigment za pomocą mediów społecznościowych. Marka od 10 lutego systematycznie udostępniać będzie kolejne odcinki filmów, a zadaniem użytkowników będzie odpowiedź na pytanie zadane w wideo. Kampanii towarzyszy hasztag #prawdziwamiłość.

Szczegółowe informacje o akcji Jak pielęgnować miłośćoraz zasadach konkursu organizowanych przez Pigment znaleźć można na stronie drogerii: drogeriapigment.pl

Jak pielęgnować miłość? 💘

Prawdziwa miłość z czasem się zmienia, ale jednocześnie nigdy się nie kończy. Co jest jej tajemnicą i jak ją pielęgnować? Zapytaliśmy o to pracowników Pigmentu i tych, od których możemy się uczyć – Seniorów Domu Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie. Tajemnice pielęgnowania miłości odkryjemy w serii 5 filmów, które nakręciliśmy z ich udziałem. 🎥Dziś zapraszamy do obejrzenia pierwszego: JAK PIELĘGNOWAĆ MIŁOŚĆ?Z akcją wiąże się specjalny konkurs.Waszym zadaniem będzie odpowiedź na jedno z pięciu tytułowych pytań.Można to zrobić na 2 sposoby:➡ na Facebooku w ramach komentarza pod postem. Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz nasz film. ➡ na Instagramie:👉 udostępnij w formie relacji na Instastories lub repostuj film na swoim profilu👉 odpowiedz formie pisemnej pod udostępnionym filmem 👉 oznacz hashtagiem #prawdziwamiłość oraz oznacz profil @drogeria_pigment. ***W przypadku zgłoszenia konkursowego publikowanego w serwisie Instagram, Uczestnik konkursu musi posiadać konto publiczne. **Zgłoszenia bez odpowiednich # i @ nie będą brane pod uwagę! 26 lutego wybierzemy pięcioro zwycięzców. Do wygrania są:➡ 4 zestawy kosmetyków wybranych przez siebie o wartości 200 zł ➡ 1 zestaw kosmetyków o wartości 500 zł wybrany przez siebie i konsultacja pielęgnacyjna z ekspertką Magdaleną Władowską (telefonicznie lub przez Skype) oraz spersonalizowany e-bookNie możemy doczekać się Waszych filmików i komentarzy!

Opublikowany przez Drogeria Pigment Piątek, 7 lutego 2020

 

 

 

Comments

comments

260
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...