Dożywotni zakaz korzystania z usług Wizz Air

Jerzy Ciszewski - 03.04.2016
254

Wizz Air stosuje nieszablonową restrykcję wobec pijanych pasażerów

W mediach pojawiła się informacja, że dwóch mężczyzn zostało ukaranych przez linię lotniczą Wizzer Air na dożywotni zakaz korzystania z jej usług. Owi dżentelmeni nadużyli alkoholu. Ordynarnie zachowywali się wobec obsługi samolotu jak również innych pasażerów; puszczali głośno muzykę do tego „palili” e-papierosy.  Jak donosi gazeta.pl
Klienci lini lotniczych decydując się na podróż taką czy inną linią lotniczą szukają oczywiście okazji cenowych – tak aby dany bilet był jak najtańszy. Kolejnym czynnikiem o którym się za często nie wspomina  to szeroko pojęte bezpieczeństw. Ci, którzy nie posiadają lęku przed lataniem, traktują bezpieczeństwo jako czynnik niezbędny i zawsze obecny w czasie odbywania podróży lotniczej.
Jak m.in. powiedziała przedstawicielka linii lotniczej Wizzar Air – bezpieczeństwo pasażerów, załogi oraz samolotu jest dla nas priorytetm !
Decyzję linii lotniczej Wizz Air należy potraktować jako pozytywne posunięcie wizerunkowe. W kierunku opinii publicznej został wysłany sygnał, że osoby zarządzające spółką są żywotnie zainteresowane utrzymywanie bezpieczeństwa swoich operacji na najwyższym możliwym poziomie; są również zdecydowane aby zastosować dodatkową, nieoczywistą restrykcję wobec pijanych awanturników.
sc3ba_version_1

Comments

comments

254
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...