Downing Street 10

Jerzy Ciszewski - 21.10.2022
40

... jeden z najcenniejszych klejnotów dziedzictwa narodowego

Jak nie uwielbiać RTM – Real Time Marketing;  reakcji marketerów rozsianych gdzieś po świecie, którzy chwytając w kreatywną dłoń jakieś wydarzenie, przerabiają i komentują dane wydarzenie na swoją modłę. Najczęściej taką, która bez przeszkód niesie się po wzburzonych internetowych falach.

Jeśli wydarzenie takowe, dotyczy angielskiego rządu, tym kreatywniejsze rozwiązania. Nie mam oczywiście zielonego pojęcia czy tą grafikę przygotowało airbnb czy też jakiś zdolny człowiek uznał, że ubierze tę firmę zajmującą się wynajmem czasowym w tak „szlachetne wdzianko” czyli Downing Street 10, gdzie mieści się siedziba brytyjskiego premiera.

Adres ten siłą rzeczy kojarzy się wszystkim brytyjską polityką, historycznymi wydarzeniami, ale nie tylko dotyczącymi Anglii. Premier Margaret Thatcher powiedziała kiedyś – Numer 10 stał się jednym z najcenniejszych klejnotów dziedzictwa narodowego. 

Dziś, z racji decyzji Liz Truss, która po niespełna dwóch miesiącach rządzenia Anglią, podała się do dymisji. Co spowodowało, o czym wszyscy dobrze wiemy, ogromny bałagan w szeregach torysów ale też na całej, brytyjskiej  scenie politycznej.  Wcześniej do dymisji, podał się Borys Johnson również reprezentujący konserwatystów, po wielu, najróżniejszego kalibru, wizerunkowych wpadkach.

Okazuje się, że teraz, kąsliwym i złośliwym rykoszetem, oberwał budynek przy Downing Street 10. czyli ten klejnot w koronie dziedzictwa narodowego, brytyjskiego narodu – wymarzony na krótkie pobyty

 

 

 

 

Comments

comments

40
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...