DOUBLE TROUBLE czyli podwójne kłopoty z HUSH Warsaw

Informacja Prasowa - 18.11.2016
32

Targi HUSH Warsaw w tym sezonie nie tylko w Warszawie. W ten weekend zawitają do Poznania

W najbliższym sezonie targi HUSH Warsaw odbędą się dwukrotnie! Wszystko dlatego, że organizatorki postanowiły pokazać najlepsze marki również poza Warszawą. Wybór padł na Poznań i to właśnie mieszkańcy Wielkopolski jako pierwsi w sezonie jesień/zima 2016 będą mogli wzbogacić swoją szafę o wyjątkowe projekty polskich marek.

HUSH Warsaw Selected Brands to 25 wybranych marek ubrań i dodatków, które będzie można zobaczyć już 19 i 20 listopada w Posnanii, nowym miejscu stworzonym z myślą o wielbicielach mody. Przez dwa dni wszyscy odwiedzający będą mogli zobaczyć i kupić projekty wcześniej niedostępne w Poznaniu na taką skalę.

Wyjątkowym dodatkiem targów w POSNANII będzie strefa Style Support, w której przez cały weekend będzie można skorzystać z porad stylistek i posłuchać profesjonalistów z branży mody. Gościem specjalnym strefy będzie Maja Sablewska, która podzieli się wiedzą o modzie i pomoże zmienić styl wszystkim zainteresowanym.

Na miejsce 9 edycji targów HUSH Warsaw wybrałyśmy Poznań, ponieważ wiemy jak wiele wielbicielek i wielbicieli mody tutaj mieszka. To osoby bardzo świadome, które cenią dobry design i wysoką jakość wykonania produktu. Co więcej spotkałyśmy partnera, który rozumie potrzeby tego typu wydarzeń i razem postanowiliśmy stworzyć wydarzenie szyte na miarę! – podkreśla Magda Korcz z HUSH Warsaw.

POSNANIA to nie tylko 300 butików zagranicznych i polskich marek. To także miejsce z przemyślaną strategią na działania kulturalno – rozrywkowe, w którą 9.edycja HUSH Warsaw idealnie się wpisuje – dodaje Anna Pięta z HUSH Warsaw.

Po poznańskich targach HUSH Warsaw wraca do Warszawy, gdzie 10 i 11 grudnia szykuje edycję w wersji de lux! Powód? Jubileuszowa 10 już edycja targów pod hasłem HUSH Celebration i całe spektrum atrakcji. Miejsce to oczywiście PGE Narodowy, na którym odbyła się pierwsza edycja wydarzenia, ale cała reszta to już same niespodzianki, o których więcej informacji już wkrótce!

Lista marek 9. edycji HUSH Warsaw Selected Brands:

10 DECOART / A158 / ALE. / ANKA KRYSTYNIAK / BOOSO / BYNAMESAKKE / CARDIO BUNNY / COLFAIR / CONFASHION / EMENTE / ESTBY ES./ EVIDENCE ON MONDAY / FUKKI / KRAGELMAN / LA BOBA / MESSO / MINOU / MO61/ NOSWEET / POSZETKA / SLEEPLESS IN WARSAW / STUDIO B3 / WEARSO. / WENSKA / YANKO

Hush Warsaw

materiały prasowe

Comments

comments

32
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...