Dorota Warakomska w Radiu TOK FM

Informacja Prasowa - 10.01.2017
233

Dorota Warakomska dołączy do prowadzących Poranek Radia TOK FM

Już od najbliższego czwartku, 12 stycznia br., Dorota Warakomska dołączy do grona prowadzących Poranek Radia TOK FM. 

Moja działalność społeczna będzie także moją misją na antenie Radia TOK FM. Przez pryzmat spraw kobiet będę starała się pokazywać politykę, gospodarkę, kulturę i tematy społeczne. Moja druga pasja to Ameryka, ale w studiu TOK FM będę unikała wolnej amerykanki” – mówi Dorota Warakomska.

Dorota Warakomska jest dziennikarką, pisarką i działaczką społeczną. W latach 1991-2006 była związana zawodowo z Telewizją Polską. Przez 4 lata była stałą korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych, a także prezenterką programów informacyjnych Wiadomości i Panorama. Pełniła również funkcję wicedyrektorki w TVP1 odpowiedzialnej za informacje i publicystykę.

Dorota Warakomska jest autorką wydanej w 2012 r. książki pt. „Droga 66” oraz współautorką „Ostatniej wyspy komunizmu. Jan Paweł II na Kubie” wydanej w 1998 r. Obecniew przygotowaniu jest  jej druga książka poświęcona Stanom Zjednoczonym.

Dziennikarka jest również prezeską stowarzyszenia „Kongres kobiet”.

Z Radiem TOK FM jest związana od 2016 r., kiedy jako specjalna wysłanniczka stacji relacjonowała kampanię wyborczą i wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.
Dorota Warakomska

Comments

comments

233
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...