Dorota Roszczyk obejmuje nowo utworzone stanowisko w Nanovo

Informacja Prasowa - 26.11.2019
209

Dorota Roszczyk obejmuje nowo utworzone stanowisko w Nanovo

Do zespołu Nanovo, lidera rynku nowoczesnych form komunikacji cyfrowej dedykowanych do przestrzeni handlowo-usługowych, dołączyła Dorota Roszczyk. Pełni funkcję dyrektor finansowej i ma wesprzeć firmę w jej dynamicznym rozwoju.

Dorota Roszczyk ma ponad 15 lat doświadczenia w branży marketingowej. Przed dołączeniem do Nanovo pełnia m. in. rolę finance managera w domu mediowym Zenith.

Dynamiczny wzrost Nanovo wymaga od nas nie tylko doskonalenia obsługi klienta, ale także procesów wewnętrznych i operacji. Dorota dołącza do Nanovo w bardzo ważnym dla spółki momencie. Z całą pewnością skorzystamy z jej wiedzy i umiejętności, aby działać jeszcze sprawniej, co na pewno pozytywnie odczują nasi klienci i partnerzy – Piotr Badowski, CEO i współzałożyciel Nanovo.

Dorota Roszczyk jest odpowiedzialna za zarządzanie finansami spółki oraz strategiczne wsparcie zarządu w optymalizacji procesów wewnętrznych. Będzie również wspierała klientów i partnerów spółki w średnio- i długofalowym planowaniu wykorzystywania coraz większych budżetów przeznaczanych na cyfryzację komunikacji w punktach usługowo-handlowych.

Comments

comments

209
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...