Dorota Raczkiewicz laureatką nagrody Giganta 2017 za poznański styl pracy

Redakcja PR - 14.11.2017
204

Dorota Raczkiewicz laureatką nagrody Giganta 2017 za poznański styl pracy

Jutro – we wtorek, 14 listopada br. podczas uroczystej gali zostanie wręczona nagroda Giganta, przyznawana przez redakcję „Gazety Wyborczej Poznań” za poznański styl pracy. Tegoroczną laureatką jest Dorota Raczkiewicz – prezeska Fundacji Anny Wierskiej Dar Szpiku, szefowa Drużyny Szpiku wspierającej chorych na nowotwory i ich rodziny.
 źródło: materiały prasowe

– Dla mnie to jedna z ważniejszych nagród. To nagroda, przy której ktoś się pochyla nad konkretną osobą. Powiedziałam, że mogę Giganta przyjąć pod warunkiem, że jest to nagroda dla Drużyny Szpiku – mówi Dorota Raczkiewicz. – Mam świadomość, że dostaję ją za to, co udało się w drużynie zrobić przez dziesięć lat. Nic by z tego nie wyszło, gdyby nie setki ludzi. Nagrodę Giganta dedykuję zatem wszystkim z Drużyny Szpiku oraz tym, którzy są waleczni – dodaje.

To fragment rozmowy z Gigantką 2017, która ukazała się w wydaniu „Magazynu Poznańskiego” w piątek, 10 listopada br. Można ją również przeczytać na Wyborcza.pl.

Nagrody Giganta za poznański styl pracy są przyznawane przez redakcję „Gazety Wyborczej Poznań” od 1993 roku. Wśród laureatów znaleźli się m.in. Stanisław Barańczak, Tadeusz Mazowiecki, o. Jan Góra, Krystyna Feldman oraz Jan A. P. Kaczmarek.

Uroczysta gala wręczenia nagrody Giganta 2017 Dorocie Raczkiewicz rozpocznie się o godzinie 18:00 w Restauracji Dobra i Wino przy ul. Za Bramką 1. Wręczenie nagrody będzie połączone z oficjalnym otwarciem nowej siedziby „Gazety Wyborczej Poznań”, która znajduje się pod tym samym adresem. Biurowiec, w którym znajduje się poznańska redakcja „Gazety Wyborczej”, właśnie otrzymał Nagrodę im. Jana Baptysty Quadro dla najlepszej realizacji architektonicznej w Poznaniu.

Comments

comments

204
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...