Dorota Ciszek w jury konkursu Young Creatives

Informacja Prasowa - 03.02.2017
210

Dorota Ciszek w jury konkursu Young Creatives

Dorota Ciszek z Grupy On Board Think Kong została jurorem tegorocznej edycji konkursu Young Creatives w kategorii Public Relations.

Bardzo cieszę się, że zostałam zaproszona do grona jury konkursu będącego jednocześnie lokalną eliminacją do międzynarodowych finałów Young Lions Competition w Cannes oraz Eurobest Young Creatives Integrated Competition, „wyławiającej” i promującej młode talenty naszej branży. Ekstremalnie krótki czas na przygotowanie prezentacji i dwuosobowe teamy są sporym wyzwaniem dla konsultantów biorących udział w konkursie, ale jednocześnie to fantastyczna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w idealnie stworzonych warunkach do pracy – komentuje Dorota Ciszek.

Głównym organizatorem konkursu Young Creatives jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR – KTR (Klub Twórców Reklamy). Partnerami konkursu są Facebook i Fotolia. Young Creatives wspiera również Związek Firm Public Relations. Konkurs dedykowany jest młodym pracownikom branży komunikacji marketingowej oraz studentom, którzy są gotowi zmierzyć się z zadaniami i być oceniani przez ekspertów w swojej dziedzinie.

Zobacz: Zgłoszenia do YC tylko do 30 stycznia!

Comments

comments

210
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...