Dorota Bugajska-Marzec Zastępcą Szefa Wydawców Strony Głównej Interii

Informacja Prasowa - 01.10.2019
138

Dorota Bugajska-Marzec Zastępcą Szefa Wydawców Strony Głównej Interii

Z początkiem października Dorota Bugajska-Marzec objęła stanowisko Zastępcy Szefa Wydawców SG portalu Interia.

Nominacja Doroty Bugajskiej-Marzec jest efektem oceny jej zaangażowania, talentu i potencjału rozwojowego, jaki prezentowała i prezentuje na różnych stanowiskach w Interii. Jako p.o. zastępcy szefa zespołu wydawców SG Dorota będzie odpowiedzialna za bieżące funkcjonowanie Strony Głównej portalu i organizowanie pracy zespołu wydawców.

Zmiany w zespole wydawców pozwolą jego szefowi – Michałowi Bagiński – na mocniejsze zaangażowanie w rosnące zadania biznesowego rozwoju strony głównej, będącego najważniejszym produktem portalu. Bagiński nadal będzie brać udział w powstawaniu istotnych dla przyszłości firmy projektów.

Jesteśmy w trakcie tworzenia na nowo całego ekosystemu strony głównej portalu. Do osób odpowiedzialnych za to wymagające, a jednocześnie frapujące zawodowo zadanie, dołącza teraz Dorota Bugajska-Marzec, która swoją karierę związała z Interią. Kreatywność i konsekwencja Doroty dają pewność, że flagowy produkt Interii wciąż trafiać będzie w oczekiwania internautów– podkreśla Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny Interii.

 

Dorota Bugajska-Marzec pracuje w zespole wydawców SG od 2,5 roku, a w Interii od 2005 r. Doświadczenie zdobywała jako dziennikarka w Faktach oraz na stanowisku kierownika serwisów Polska Lokalna i Świat Kobiety.

Według Badania Gemius/PBI w sierpniu 2019 roku strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18 mln użytkowników (RU) i 1,4 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,8 mln użytkowników i 764 mln odsłon.

Comments

comments

138
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...