Dorota Bubka w Labcon na stanowisku Creative Group Head

Informacja Prasowa - 27.09.2019
176

Dorota Bubka w Labcon na stanowisku Creative Group Head

Dorota Bubka, z Grey Group Polska przeszła do agencji Labcon, w której swoim doświadczeniem wzmocni kompetencje kreatywne, w tym w obszarze tworzenia konceptów komunikacyjnych 360. Jako Creative Group Head stanęła na czele zespołu kreacji i designu.

 

Agencja Labcon wraz z dynamicznym rozwojem portfolio klientów, stawia na wzmocnienie kompetencji kreatywnych. Na czele zespołu kreacji stanęła Dorota Bubka, która będzie odpowiedzialna za rozwój zespołu i warstwę kreatywną działań agencji.

 

“Dobra kreacja, która współgra ze strategią mediową to podstawa skutecznej komunikacji, dlatego rozwijamy unikalne podejście, w którym kontent czerpie z mediów, a media z kreatywnych idei. Dzięki temu patrzymy szerzej i budujemy komunikację własną marek na znacznie większą skalę. Wieloletnie doświadczenie Doroty w digitalu i tworzeniu interaktywnej, angażującej komunikacji idealnie uzupełnia naszą wizję rozwoju agencji oraz pracy z klientami”– mówi Marta Łysiak, dyrektor zarządzająca Labcon.

 

Dorota z branżą reklamową związana jest od 10 lat. Do Labcon przeszła z Grey Group Polska, gdzie przez ostatnie dwa lata jako Creative Group Head zarządzała teamami kreatywnymi i współtworzyła projekty reklamowe m.in. dla takich marek jak: mBank, mBank Young, Orlen, LOT, Volvo czy Pepco. We współpracy z Mediacomem pracowała również dla Coca-cola oraz Sprite. Zanim dołączyła do Grey Group Polska, przez 6 lat pracowała w Artegence, między innymi dla: Polkomtel, Play, Sage, Bayer, Teva oraz Reckitt Benckiser.

 

Dorota Bubka-Graca jest laureatką wielu konkursów reklamowych (m.in. KTR, MIXX AWARDS, Innovation Award oraz EFFIE), jak również wielokrotną jurorką konkursów kreatywnych, w tym przewodniczącą KTR Young Creatives w kategorii digital.

Comments

comments

176
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...