Doradcy Castoramy zapraszają do sklepów stacjonarnych

Informacja Prasowa - 05.05.2021
34

Doradcy Castoramy zapraszają do sklepów stacjonarnych

Doradcy Castoramy zapraszają do sklepów stacjonarnych

 Od 4. maja wszystkie sklepy Castorama w Polsce są ponownie otwarte! Z tej okazji marka przygotowała specjalny klip wideo, w którym Doradcy zapraszają do odwiedzenia sklepu stacjonarnie i skorzystania z fachowej pomocy. Film prezentuje także nowe rozwiązania i zmiany, które sieć wprowadziła podczas zamknięcia.

Najnowszy film Castoramy pt. „Jesteśmy otwarci! W Castoramie czekamy na Ciebie!”, wzbudził pozytywne emocje wśród klientów, którzy nie mogli doczekać się otwarcia sklepów – w mediach społecznościowych nie brakuje komentarzy takich jak: « nareszcie!», « będę pierwszy!». Spot 30 sekundowy, można zobaczyć w telewizji oraz na oficjalnym kanale Castorama Polska w serwisie YouTube:  Wideo w ciągu pierwszej doby zanotowało ponad 200 tysięcy wyświetleń.

https://youtu.be/9CYpJroJSY

Czas na zmiany!

Castorama zaprezentowała w klipie wiele nowości – pierwszą z nich jest wprowadzenie specjalnej strefy projektowania, w której będzie można stworzyć wymarzoną przestrzeń kuchenną, idealną zarówno do przygotowywania posiłków, jak i do ich przechowywania. Klientów zachwyci oferta modułowych mebli kuchennych, pozwalających na szerokie dopasowanie każdego elementu składowego, a tym samym perfekcyjne dopasowanie do swoich potrzeb i własnej unikalnej przestrzeni. Kolejną nowością są meble modułowe Atomia, dające liczne możliwości aranżacyjne przestrzeni do przechowywania zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziecka czy przedpokoju. Za oknem wiosna w pełni, więc nie mogło zabraknąć także świeżych rozwiązań do ogrodu – ogromny wybór roślin i kwiatów, mebli ogrodowych, grilli, kosiarek oraz innych produktów, które pozwolą na stworzenie wymarzonego ogrodu, balkonu czy tarasu.

 Z myślą o Tobie, o Tobie i o Tobie…

Wszystkie nowo zaprezentowane rozwiązania, zostały wprowadzone w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów. W sklepach stacjonalrnych można skorzystać z profesjonej pomocy w każdym dziale – 12 tysięcy Doradców w całej Polsce czeka na powrót klientów, którym pomogą w wyborze produktów. W trosce o kupujących oraz sprzedawców, na terenie wszystkich sklepów sieci Castorama niezmiennie obowiązują zalecane obostrzenia sanitarne, a także oferowane są usługi pozwalające na bezpieczne i bezkontaktowe zakupy. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa i komfortu klientów do odwołania wydłużono również godziny otwarcia sklepów do godziny 22:00.

Comments

comments

34
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...