Domu produkcyjny Timecode prezentuje nowy showreel.

Informacja Prasowa - 19.09.2022
10

W mediach społecznościowych odbyła się premiera nowego showreela Timecode Film Production.

Domu produkcyjny Timecode prezentuje nowy showreel.

W mediach społecznościowych odbyła się premiera nowego showreela Timecode Film Production.

Za montaż odpowiadał Krzysztof Woźniak, a autorem pomysłu był Mateusz Zimnowodzki. Udźwiękowieniem zajęło się Studio Ucho.

– Bolączką każdego chyba domu produkcyjnego jest znalezienie czasu, żeby zebrać zrealizowane produkcje i ubrane w odpowiednią myśl kreatywną pokazać je światu. W Timecode staramy się zawsze, żeby przerwy między kolejnymi odsłonami naszego portfolio nie były zbyt długie. Najnowszy reel obejmuje zarówno realizacje z ostatniego okresu, jak i starsze projekty, z których jesteśmy nadal szczególnie dumni – powiedział Tomek Dławichowski – managing partner w Timecode Film Production.

Timecode Film Production to niezależne studio, działające na rynku od 2004 r. Specjalizuje się w produkcji filmów reklamowych, branded contentu i animacji. Od 2017 roku organizuje własny konkurs dla młodych twórców animacji reklamowych „Timecode Akcja Animacja”.

https://vimeo.com/710741115

Comments

comments

10
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...