Dominika Telega-Bałdyga i Piotr Kabała dyrektorami w Havas PR

Redakcja PR - 06.09.2018
300

Do zespołu agencji Havas PR dołączyli Dominika Telega-Bałdyg i Piotr Kabała.

Telega-Bałdyg – jako associate director – prowadzi dział brand&content. Piotr Kabała został consulting directorem i zarządza zespołem CSR&education.

Associate director

Dominika Telega-Bałdyga wcześniej pracowała między innymi w takich agencjach jak Weber-Shandwick, On Board PR i ComPress. Jest pomysłodawczynią i realizatorką niestandardowych projektów dla branży HoReCa w kraju i za granicą, w tym m.in. Seoul Gourmet, Lexus Hybrid Cuisine i Nespresso Art&Business Trips.

Telega-Bałdyga to absolwentka studiów dziennikarskich w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

 

Consulting director

Piotr Kabała z branżą PR związany jest od 20 lat. Pracował zarówno po stronie międzynarodowych agencji PR (m.in. w Burson-Marsteller, Hill & Knowlton, Ogilvy Public Relations Worldwide) jak i korporacji.

Był odpowiedzialny za zewnętrzną i wewnętrzną komunikację Discovery Networks CEEMEA na 13 rynkach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. Doświadczenie zdobywał także w fundacji WWF Polska. Portfolio obsługiwanych przez niego klientów i marki obejmuje m.in. Microsoft, Unilever, Nestle, Danone, Starbucks Coffee, Eurocash, Orange czy IKEA. Jest absolwentem Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

W ramach obecnej struktury agencji Havas PR funkcjonują cztery departamenty: reputation management, corporate & local community relations, brand & content oraz CSR & education.

 

 

Havas PR Warsaw, razem z Havas Warsaw i Havas Engage, wchodzi w skład Havas Creative Group Poland. Agencja jest obecna na polskim rynku od 2003 roku.

Comments

comments

300
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...