Domena Havas.pl za 2525 pln

Jerzy Ciszewski - 31.03.2016
123

Havas.pl za 2525 pln - czy to się naprawdę opłaca ?

Na popularnym internetowym targowisku domen, zanotowaliśmy taki mały ciekawy brylancik. jest do kupienia domena havas.pl za niby … za atrakcyjną cenę  2525 pln.

Havas Worldwide jest bardzo dużą, globalną firmą, mającą swoje oddziały praktycznie na całym świecie; Do każdej swojej operacji po nazwie „Havas” dodawane jest słowo opisujące charakter operacji; Havas Wordlwide; np. w Polsce: havas pr, havas media  Havas Sport&Enterainment … gdybyśmy zerknęli w świat, tych poszczególnych brandów sygnowanych główną marką Havas byłoby znacznie więcej.

Czy zatem opłacałoby się kupić taką domenę i zechcieć zrobić z niej jakiś użytek ?

Jeśli ktoś kolekcjonuje domeny tak jak zbiera się znaczki to … „why not ?”

Jeśli zaś planowało by się wykorzystać ją do celów biznesowych, należałoby się pewnie spodziewać, szybkiej reakcji prawników reprezentujących firmy „Havas” w Polsce.   Ci z pewnością doprowadzili by do zakazu używania jej; kto wie, może i trzeba by było oddać ją lub sprzedać właśnie firmie Havas. Powiedzmy sobie szczerze – w tym sporze jedynymi wygranymi byliby prawnicy.

Najlepiej by było … aby dla „świętego spokoju” polski Havas kupił właśnie tą domenę,w sadził ją do szuflady i nie prowokował potencjalnie niezręcznej dla kogoś sytuacji.

Zrzut ekranu 2016-03-31 o 20.08.54

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

123
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...