Dogrywka „Śniadania Rymanowskiego” tylko w Interii

Informacja Prasowa - 19.10.2021
27

Dogrywka „Śniadania Rymanowskiego” tylko w Interii

Dogrywka „Śniadania Rymanowskiego” tylko w Interii

Od 17 października w Interii jeszcze więcej „Śniadania Rymanowskiego”. Dłuższe wydanie programu jest dostępne tylko dla użytkowników portalu. Mogą oni je obejrzeć w każdą niedzielę o godz. 11:00 po zakończeniu części telewizyjnej.

 „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” jest jednym z najpopularniejszych weekendowych programów publicystycznych w Polsce. Można je obejrzeć w każdą niedzielę o godz. 9:55.

„Śniadanie Rymanowskiego” to rozmowy Bogdana Rymanowskiego z gośćmi ze świata polityki i ekspertami o najważniejszych wydarzeniach minionego tygodnia w kraju i na świecie.

Grupa Interia nieustannie poszerza swoją ofertę o flagowe programy publicystyczne Grupy Polsat Plus. W portalu oprócz „Śniadania Rymanowskiego” jest emitowane także rozszerzone wydanie „Gościa Wydarzeń”. Najpopularniejszy program publicystyczny w Polsce zadebiutował  w Interii 4 października.

Comments

comments

27
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...