Doceń różnicę. Bank Pekao S.A. z nową kampanią reklamową.

Informacja Prasowa - 15.12.2017
105

Doceń różnicę. Bank Pekao S.A. z nową kampanią reklamową.

Bank Pekao S.A. wspiera znaczące zmiany w Twoim życiu – to główny przekaz nowej kampanii wizerunkowej przygotowanej przez McCANN Worldgroup.

Ruszyła kampania wizerunkowa Banku Pekao S.A., która wspiera nowe pozycjonowanie Banku – DOCENISZ RÓŻNICĘ.

Nowe pozycjonowanie podkreśla zmiany, jakie nastąpiły w banku, a także ich wpływ na codzienne życie jego klientów – od młodych singli, przez rodziny z dziećmi, po małe i duże firmy. Bank Pekao S.A. jest przyjazny i nowoczesny, a jego oferta odpowiada na potrzeby współczesnych Polaków.

Autorem koncepcji oraz kreacji nowej kampanii jest McCann Worldgroup. Spot wyreżyserował Marek Dawid, a produkcją zajął się dom produkcyjny Dynamo. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Mediacom.

Kampania rozpoczęła się 14 grudnia – od tego dnia można zobaczyć 60-sekundowe spoty w kinach. 18 grudnia wystartuje silna kampania w telewizji gdzie będzie można obejrzeć różne 30-sekundowe spoty, a dodatkowe wsparcie mediowe zapewnią: prasa, digital i outdoor. Całość potrwa do połowy stycznia przyszłego roku.

Warto podkreślić, że nowa kampania to największe tego typu przedsięwzięcie w historii Banku Pekao S.A. Spot w jakości emisyjnej jest dostępny do pobrania pod linkiem: https://we.tl/NxIt8HrTeF.

Comments

comments

105
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...