dobreprogramy i WP Technologie wspólnie w 12. edycji Hot Zlotu

Informacja Prasowa - 20.09.2019
179

dobreprogramy i WP Technologie wspólnie w 12. edycji Hot Zlotu

Już 20 września rusza Hot Zlot 2019. To 12. edycja spotkania pasjonatów nowych technologii organizowanego przez dobreprogramy, która w tym roku odbędzie się pod szyldem WP Technologie. Konferencję odwiedzi ponad 100 reprezentantów najpopularniejszych marek z branży technologicznej oraz blisko 100 blogerów technologicznych i najbardziej zaangażowanych czytelników.

12. edycja Hot Zlotu rozpocznie się w piątek 20 września i potrwa do niedzieli. W tym roku wydarzenie odbywa się w Z-Hotel pod Warszawą, a jego partnerami są Intel, TP-Link, Synology, Polkomtel, HyperX i Hardware Storm.

Hot Zlot to sesje techniczne prowadzone przez partnerów wydarzenia, członków redakcji serwisów technologicznych Wirtualnej Polski oraz zaproszonych blogerów i czytelników. Dla uczestników przygotowano także wykłady, warsztaty oraz turnieje w popularne gry sieciowe. W pierwszy dzień odbędzie się konferencja dla firm technologicznych, skupiająca blisko 100 reprezentantów najpopularniejszych marek z branży w Polsce. W sobotę i niedzielę dołączą blogerzy i wybrani czytelnicy.

Idea organizacji Hot Zlotów powstała w 2007 roku jako forma podziękowania dla najbardziej zaangażowanych użytkowników portalu dobreprogramy. Dziś Hot Zlot to coroczna konferencja o nowych technologiach. W ciągu ostatnich lat miejscem spotkań były najpiękniejsze polskie zamki i hotele, a w jego współorganizację angażowały się wszystkie wiodące firmy z branży technologicznej. Czytelnicy, forumowicze i blogerzy serwisu dobreprogramy po raz pierwszy spotkają się z członkami społeczności i redakcją pozostałych serwisów technologicznych Wirtualnej Polski.

Na dobreprogramy przez wszystkie lata działalności udało zbudować się wspaniałą społeczność, która razem z nami kreuje tę markę każdego dnia. Konsolidując serwisy technologiczne w obszarze Wirtualnej Polski, chcielibyśmy włączyć je w tę wspaniałą tradycję zapoczątkowaną przez założycieli serwisu. Żaden inny brand technologiczny nie zgromadził wokół siebie tak zaangażowanych czytelników, dlatego chcemy dalej iść w tym kierunku, a to jest dopiero jeden z pierwszych krokówna naszej drodze – mówi Rafał Warecki, dyrektor zarządzający departamentami Technologie, Motoryzacja i Biznes w Wirtualnej Polsce.

Obszar WP Technologie, w skład którego wchodzą tech.wp.pl, komorkomania.pl, gadzetomania.pl, fotoblogia.pl, gry.wp.pl i od 2018 roku także dobreprogramy.pl zgodnie z badaniem Gemius/PBI w sierpniu 2019 r. odwiedziło 6,5 mln realnych użytkowników. Wirtualna Polska nieprzerwanie od wielu lat jest liderem kategorii Nowe Technologie.

Comments

comments

179
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...