dobreprogramy i WP Technologie wspólnie w 12. edycji Hot Zlotu

Informacja Prasowa - 20.09.2019
214

dobreprogramy i WP Technologie wspólnie w 12. edycji Hot Zlotu

Już 20 września rusza Hot Zlot 2019. To 12. edycja spotkania pasjonatów nowych technologii organizowanego przez dobreprogramy, która w tym roku odbędzie się pod szyldem WP Technologie. Konferencję odwiedzi ponad 100 reprezentantów najpopularniejszych marek z branży technologicznej oraz blisko 100 blogerów technologicznych i najbardziej zaangażowanych czytelników.

12. edycja Hot Zlotu rozpocznie się w piątek 20 września i potrwa do niedzieli. W tym roku wydarzenie odbywa się w Z-Hotel pod Warszawą, a jego partnerami są Intel, TP-Link, Synology, Polkomtel, HyperX i Hardware Storm.

Hot Zlot to sesje techniczne prowadzone przez partnerów wydarzenia, członków redakcji serwisów technologicznych Wirtualnej Polski oraz zaproszonych blogerów i czytelników. Dla uczestników przygotowano także wykłady, warsztaty oraz turnieje w popularne gry sieciowe. W pierwszy dzień odbędzie się konferencja dla firm technologicznych, skupiająca blisko 100 reprezentantów najpopularniejszych marek z branży w Polsce. W sobotę i niedzielę dołączą blogerzy i wybrani czytelnicy.

Idea organizacji Hot Zlotów powstała w 2007 roku jako forma podziękowania dla najbardziej zaangażowanych użytkowników portalu dobreprogramy. Dziś Hot Zlot to coroczna konferencja o nowych technologiach. W ciągu ostatnich lat miejscem spotkań były najpiękniejsze polskie zamki i hotele, a w jego współorganizację angażowały się wszystkie wiodące firmy z branży technologicznej. Czytelnicy, forumowicze i blogerzy serwisu dobreprogramy po raz pierwszy spotkają się z członkami społeczności i redakcją pozostałych serwisów technologicznych Wirtualnej Polski.

Na dobreprogramy przez wszystkie lata działalności udało zbudować się wspaniałą społeczność, która razem z nami kreuje tę markę każdego dnia. Konsolidując serwisy technologiczne w obszarze Wirtualnej Polski, chcielibyśmy włączyć je w tę wspaniałą tradycję zapoczątkowaną przez założycieli serwisu. Żaden inny brand technologiczny nie zgromadził wokół siebie tak zaangażowanych czytelników, dlatego chcemy dalej iść w tym kierunku, a to jest dopiero jeden z pierwszych krokówna naszej drodze – mówi Rafał Warecki, dyrektor zarządzający departamentami Technologie, Motoryzacja i Biznes w Wirtualnej Polsce.

Obszar WP Technologie, w skład którego wchodzą tech.wp.pl, komorkomania.pl, gadzetomania.pl, fotoblogia.pl, gry.wp.pl i od 2018 roku także dobreprogramy.pl zgodnie z badaniem Gemius/PBI w sierpniu 2019 r. odwiedziło 6,5 mln realnych użytkowników. Wirtualna Polska nieprzerwanie od wielu lat jest liderem kategorii Nowe Technologie.

Comments

comments

214
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...