Do zespołu Independent Digital dołączyła Marta Górska.

Informacja Prasowa - 10.12.2020
287

Do zespołu Independent Digital dołączyła Marta Górska.

Do zespołu Independent Digital dołączyła Marta Górska. W firmie zajmie się kontaktem z klientami, działaniami marketingowymi oraz wybranymi projektami.

Marta Górska od ponad dekady związania z rynkiem muzycznym. Przez ostatnie 8 lat pracowała w warszawskim klubie Progresja zajmując się m.in. nawiązaniem i utrzymywaniem relacji z partnerami biznesowymi, brandingiem i PR-em. Rocznie promowała ponad 100 koncertów. Reprezentowała klub na konferencjach w Polsce i za granicą.

Oprócz działalności klubowej ma na koncie także własne projekty muzyczne realizowane w ramach współpracy z Ambasadami RP, między innymi w Libanie i Tunezji, gdzie zainicjowała trzy edycje programu cross culture Rawabit – Więzi, organizowanego w jednym z najważniejszych ośrodków muzycznych w tym kraju.

Ma także doświadczenie radiowe, pracowała w Radiu TOK FM i Radiu Kampus.

Independent Digital jest liderem wśród niezależnych cyfrowych dystrybutorów muzycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Współpracuje z artystami i wytwórniami z Polski, USA, Francji, Niemiec, Włoch, Irlandii, Kenii, Ukrainy i innych krajów. Firma stworzyła największą w Polsce sieć muzycznych kanałów w serwisie YouTube (multi-channel network).

Independent Digital dostarcza muzykę niezależnych artystów i wytwórni do wszystkich najważniejszych serwisów streamingowych i downloadowych na świecie. Firma istnieje od 2002 roku. Główna siedziba Independent Digital mieści się w Warszawie, a pozostałe biura w Berlinie i Paryżu.

Comments

comments

287
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...