Do agencji WE!RE FANTASY  na stanowisko Head of Agency dołącza Radosław Kwiatkowski.

Informacja Prasowa - 06.10.2022
87

Swoją karierę w gamingu rozpoczął już w 2006 roku, realizując pierwsze esportowe projekty

Do agencji WE!RE FANTASY  na stanowisko Head of Agency dołącza Radosław Kwiatkowski.

Swoją karierę w gamingu rozpoczął już w 2006 roku, realizując pierwsze esportowe projekty. W 2009 roku rozszerzył swoje działania o współprace z influencerami gamingowymi. Doświadczenie zdobywał w takich firmach jak ESL, G2 Esports, Fantasyexpo, LifeTube, Gameset oraz Rokmates. Współpracował z takimi markami jak NVIDIA, PLAY, REALME, ASUS, MICROSOFT czy MSI oraz przeprowadził setki projektów z największymi twórcami internetowymi.

Radek Kwiatkowski dołączył do WE!RE FANTASY na stanowisko Head of Agency i przejmie on zarządzanie teamem account managerów marek endemicznych i nieendemicznych dbając o to, by jakość realizowanych przez WE!RE FANTASY projektów influencerskich weszła na wyższy level komunikacji marketingowej. Wspólnie z Mateuszem Góreckim, Managing Directorem WE!RE FANTASY zadbają o rozwój agencji a także o zmianę oblicza influencer marketingu poprzez wdrażanie unikalnych i niestandardowych kampanii marketingowych angażujących twórców i ich społeczności.

Dołączenie Radka Kwiatkowskiego do zespołu WE!RE Fantasy to mocny krok, który pozwoli nam jeszcze efektywniej realizować cele, które postawiliśmy sobie w momencie powstawania WE!RE FANTASY. Ogromna wiedza i doświadczenie Radka, które zdobywał na przestrzeni lat w wielu firmach z pewnością będzie mocnym boostem dla naszego zespołu – mówi Mateusz Górecki, WE!RE FANTASY.

WE!RE FANTASY to marka, która powstała z początkiem 2022 roku w wyniku restrukturyzacji agencji Fantasyexpo. W portfolio agencji znajdą się twórcy kojarzenie z gamingiem tacy jak Piotr ‘izak’ Skowyrski, Marcin ‘Jankos’ Jankowski, Jarosław ‘pashabiceps’ Jarząbkowski czy Michał ‘Michu’ Muller. W tym roku WE!RE Fantasy realizując swoje cele nawiązało współpracę z wieloma twórcami z kraju i z zagranicy oraz sukcesywnie poszerza swoją ofertę o inne passion pointy.

Comments

comments

87
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...