Discovery Channel z serialem o historii marki Harley-Davidson

Redakcja PR - 22.09.2016
109

„Harley and the Davidsons” – Discovery Channel z serialem o narodzinach kultowej marki

We wtorki o 22.00 na kanale Discovery Channel pojawił się nowy serial, który powstał na podstawie historii braci Arthura i Waltera Davidsonów oraz ich przyjaciela, Billa Harley’a, twórców legendarnej marki Harley-Davidson.

fot. print screen YouTube/Discovery

fot. print screen YouTube/Discovery

Akcja serialu „Harley and the Davidsons” rozgrywa się na początku XX wieku w amerykańskim stanie Milwaukee. Trzej przyjaciele – Arthur, Walter i Bill marzą o tym, aby skonstruować najszybszy motocykl na świecie. Po drodze muszą zmierzyć się jednak z licznymi przeciwnościami losu. Decydują się podjąć ryzyko i dzięki sile oraz wytrwałości w dążeniu do celu tworzą markę, która staje się legendą.

Harley and the Davidsons to klasyczna amerykańska opowieść o tym, jak grupa nieprzeciętnych marzycieli ze Środkowego Zachodu postanowiła rzucić wyzwanie elicie ze Wschodniego Wybrzeża. Nie podejrzewali, że zrealizowane marzenie stanie się legendarną marką, ikoną wolności i buntu – czytamy na discoverychannel.pl.

W role głównych bohaterów wcielają się Michiel Huisman (Gra o tron, Wiek Adeline), Bug Hall (Forteca, Klan urwisów powraca) oraz Robert Aramayo (Gra o tron, Zwierzęta nocy).

Powtórki serialu można oglądać w piątki o 8.00, w niedzielę o 21.00 oraz w poniedziałek o 23.00 i we wtorek o 15.00.

Źródło: discoverychannel.pl

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...