Digital Now! Magazine z nową redaktor naczelną

Informacja Prasowa - 28.09.2022
281

Dominika Kawczyńska - „Digital Now! Magazine” kryje w sobie spore możliwości

W redakcji „Digital Now! Magazine” nastąpiły zmiany. Nową redaktor naczelną czasopisma dla marketerów i branży e-commerce została Dominika Kawczyńska, która zastąpiła na tym stanowisku Jacka Dziurę, dotychczasowego koordynatora projektu.

 Dominika Kawczyńska z Grupa iCEA – kluczową spółką należącą do Digital Now! Holding, związana jest od marca ubiegłego roku. Pracę rozpoczynała na stanowisku Content Marketing Specialist, na którym odpowiadała za realizację strategii marketingowej i wysokiej jakości treści, zgodnych z wymaganiami SEO m.in. na firmowych stronach, blogach i w mediach społecznościowych. Ma na koncie wiele zrealizowanych inicjatyw dla spółek Digital Now! Holding. Przy projekcie Digital Now! Magazine” jest od początku istnienia czasopisma. Brała udział w tworzeniu koncepcji i strategii tego tytułu. Jej wiedza na temat budowania brandów i realizacji strategii komunikacji stanowi dla redakcji magazynu ogromne wsparcie.

– „Digital Now! Magazine” kryje w sobie spore możliwości. Cieszę się, że będę mogła realizować swoją autorską wizję magazynu, która – wykorzystując ogromny potencjał tego medium – pozwoli nieustanie go rozwijać i w nieodległej perspektywie utrwalić miejsce czasopisma w czołówce magazynów z branży e-commerce – mówi Dominika Kawczyńska, Redaktor Naczelna Digital Now! Magazine!”.

Comments

comments

281
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...