„DF. Magazyn Reporterów” – specjalne wydanie ze zbiorem najlepszych reportaży i wywiadów w 2016 r.

Informacja Prasowa - 10.01.2017
55

„DF. Magazyn Reporterów” - specjalne wydanie „Dużego Formatu”

Już dziś ukaże się „DF. Magazyn Reporterów” – specjalne wydanie „Dużego Formatu”, będące zbiorem najlepszych reportaży i wywiadów opublikowanych w tygodniku „Gazety Wyborczej” w 2016 roku.

W specjalnym wydaniu pojawią się reportaże i wywiady, w których autorzy opisują prawdziwe historie i pokazują autentycznych bohaterów. Są tam historie lekarzy pracujących na czterech etatach, dyrektora więzienia, który chciał być więźniem, bezdomnych ochroniarzy na służbie za 3,50 zł, maturzysty ratującego uchodźców od śmierci na morzu, a także trudne życie bez ślubu w Japonii.

Proponujemy naszym czytelnikom spotkania z prawdziwymi bohaterami. Nasi reporterzy spędzili z nimi wiele godzin, a napisanie opowieści o nich zajęło kolejne dni, tygodnie, a nawet miesiące – mówi Mariusz Burchart, redaktor naczelny „Dużego Formatu”.

Na łamach magazynu znajdą się teksty najlepszych polskich reporterów, m.in. Marcina Kąckiego, Tomasza Kwaśniewskiego, Pawła Piotra Reszki, Grzegorza Sroczyńskiego, Urszuli Jabłońskiej, Justyny Kopińskiej, Macieja Czarneckiego oraz komiksy z serii „Polska mistrzem Polski” autorstwa Rafała Skarżyckiego (scenariusz) i Tomasza Leśnika (ilustracje).

„DF. Magazyn Reporterów” będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez kolejne trzy miesiące. Wydanie będzie można również kupić na Kulturalnysklep.pl oraz – w formie cyfrowej – na Publio.pl. Numer kosztuje 13,99 zł i zawiera 124 strony w formacie 205×270 mm.

Wydanie jest promowane w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki) oraz w internecie (Wyborcza.pl). Działania reklamowe przygotował Dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Magazyn Reporterów

Comments

comments

55
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...