Deweloper SGI nowym klientem Grupy Komunikacja Plus

Informacja Prasowa - 07.12.2020
138

Deweloper SGI nowym klientem Grupy Komunikacja Plus

Deweloper SGI nowym klientem Grupy Komunikacja Plus

SGI to firma deweloperska, która specjalizuje się w budowie wysokiej jakości mieszkań i apartamentów. Działa na polskim rynku od 1990 roku. Wielokrotnie nagradzana w konkursach branżowych. Do tej pory zrealizowała 47 projektów deweloperskich, w których oddane zostało 5.500 mieszkań, 41.000 m2 powierzchni biurowej i 24.000 m2 powierzchni handlowej. SGI skupia się obecnie na realizacji inwestycji mieszkaniowych w Warszawie oraz inwestycjach na rynku kapitałowym.

Umowa obejmuje zadania z zakresu PR i SM. W ramach współpracy agencja odpowiada m.in. za komunikację zewnętrzną dotyczącą warszawskich inwestycji dewelopera oraz budowanie pozytywnego wizerunku obszarów inwestycyjnych firmy wśród społeczności lokalnych (w tym m.in. warszawskich Siekierek). Działania skupiają się na obsłudze biura prasowego SGI, relacji z mediami, pozycjonowaniu eksperckim oraz prowadzeniu oficjalnego kanału social media dewelopera na Facebooku.

–  Wsparcie Komunikacji Plus w zakresie komunikacji zewnętrznej daje nam możliwość skutecznej promocji realizowanych przez nas inwestycji. SGI to firma, która intensywnie rozwija się na rynku nieruchomości w Polsce, nie tylko mieszkaniowych, ale również biurowych. W najbliższych miesiącach rozpoczniemy realizację kolejnych osiedli w Warszawie oraz Łodzi. Dodatkowo, w ramach SGI rozwijamy także segment finansowania inwestycji zewnętrznych podmiotów oraz inwestycji kapitałowych. Wiemy, że dzięki aktywnej komunikacji w mediach tradycyjnych i społecznościowych nasze działania spotkają się z zainteresowaniem obecnych i przyszłych klientów SGI. Pozwolą one również budować silną pozycję naszej marki w branży nieruchomości –  mówi Robert Stachowiak, Prezes Zarządu SGI.

Za wsparcie komunikacyjne SGI, odpowiedzialny jest zespół konsultantów Grupy Komunikacji Plus, w skład którego wchodzą m.in.: Patrycja Czekaj, PR Consultant oraz Robert Tarnowski, Development Manager.

– SGI to kolejna uznana firma działająca na rynku nieruchomości, którą mamy przyjemność obsługiwać. Cieszymy się, że deweloper zaufał naszemu doświadczeniu i dołączył do portfolio Grupy Komunikacja Plus. Wierzymy, że nasze doświadczenie przełoży się na sukcesy biznesowe SGI – podsumowuje Patrycja Czekaj, PR Consultant w Grupie Komunikacja Plus.

Strony nie zdradzają w jaki sposób została zawarta umowa oraz przez jaki okres będzie obowiązywać.

Comments

comments

138
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...