DESA Unicum nowym klientem Communication Unlimited

Informacja Prasowa - 27.08.2020
170

DESA Unicum nowym klientem Communication Unlimited

DESA Unicum nowym klientem Communication Unlimited

Agencja marketingu zintegrowanego CU Communication Unlimited rozpoczęła współpracę z największym polskim domem aukcyjnym DESA Unicum.

DESA Unicum jest jedną z najstarszych firm działających na rodzimym rynku aukcyjnym, która z powodzeniem sprzedaje blisko 5000 dzieł sztuki każdego roku. Jako krajowy lider zajmuje się doradztwem w zakresie tworzenia kolekcji, profesjonalnej wyceny oraz zakupu dzieł. DESA Unicum organizuje ponad 70 aukcji rocznie w 20 kategoriach, a także prowadzi aukcje charytatywne, aukcje kolekcji oraz licytacje na zlecenie prywatnych podmiotów.
W siedzibie DESA Unicum na Pięknej 1A w Warszawie cyklicznie organizowane są wystawy uznanych polskich twórców i wydarzenia promujące kolekcjonerstwo oraz inwestowanie  w sztukę.

Communication Unlimited opracuje i wdroży dla DESA Unicum nową strategię marketingową. Agencja zajmie się planowaniem, optymalizacją oraz zakupem kampanii promocyjnych marki w mediach. Będzie również odpowiedzialna za realizację projektów specjalnych oraz doradztwo w zakresie zintegrowanej komunikacji.

Współpraca DESA Unicum z Communication Unlimited jest efektem wcześniejszych wspólnych działań domu aukcyjnego z CU Art, wewnętrzną marką Communication Unlimited, która zajmuje się szeroko pojętym doradztwem w łączeniu sztuki z biznesem.

Firmy zajmujące się sztuką to szczególne i wymagające marki, bo w ich przypadku świat doświadczeń klientów jest zdecydowanie szerszy, bogatszy i wielowymiarowy niż w przypadku marek produktowych. Tym bardziej cieszymy się na współpracę. Wykorzystanie sztuki w marketingu i marketingu w sztuce przekłada się na biznesowy sukces naszych klientów mówi Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited.

Umowę pomiędzy DESA Unicum a Communication Unlimited podpisano na czas nieokreślony.

 

Comments

comments

170
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...