Derma Instytut laureatem Złotych Orłów Medycyny

Jerzy Ciszewski - 26.05.2021
206

Derma Instytut laureatem Złotych Orłów Medycyny

Derma Instytut laureatem Złotych Orłów Medycyny!

Wrocławska klinika medycyny estetycznej została ponownie doceniona w plebiscycie branżowym Orły Medycyny. W kwietniu tego roku statuetka została wręczona w ręce Marcina Januska z  Derma Instytutu. Nagrodami w tym konkursie mogą pochwalić się jedynie placówki medyczne świadczące najlepsze usługi w kraju.

Nagroda Orły Medycyny przyznawana jest na podstawie ocen klientów zamieszczonych w sieci. Derma Instytut uzyskał średnią ocen 9.6/10, co pozwoliło klinice znaleźć się w gronie 1,96% najlepszych przedsiębiorstw świadczących usługi medyczne w Polsce.

Warto zaznaczyć, że opinie zostały zgromadzone podczas zwiększonego reżimu sanitarnego, w czasie szczególnie trudnym dla branży medycznej i estetycznej.

Przede wszystkim dziękuję członkom naszego wspaniałego zespołu, którzy są zawsze gotowi do podejmowania nowych wyzwań, nieważne od okoliczności. Pandemia nauczyła nas, że do wszystkiego należy podchodzić elastycznie, i tak właśnie staraliśmy się prowadzić Derma Instytut w czasie obostrzeń sanitarnych. Te wszystkie pochlebne opinie bardzo cieszą, szczególnie że napisanie pozytywnego komentarza wymaga więcej samozaparcia niż negatywnego. Dlatego też bardzo dziękuję wszystkim zadowolonym klientom, którzy postanowili się o nas wypowiedzieć. Nagroda dodała nam jeszcze więcej motywacji do kontynuowania tego co robimy na co dzień” – powiedział Marcin Janusek, współwłaściciel kliniki Derma Instytut.

 

Comments

comments

206
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...