Dentsu Session o TV&VIDEO w Dentsu Aegis Network Polska

Informacja Prasowa - 19.09.2019
40

Dentsu Session o TV&VIDEO w Dentsu Aegis Network Polska

Czy wideo oglądane za pomocą smarfona jest bardziej angażujące niż wideo na szklanym ekranie? Który z nich przyciąga uwagę konsumenta najbardziej? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można poznać już 26 września w siedzibie Dentsu Aegis Network Polska podczas spotkania WATCH OUT! Jak przykuć uwagę współczesnego konsumenta? Cyfrowa transformacja a treści video.

Dentsu Aegis Network Polska wraz z partnerami: TVN, Polsat Media, Get Hero oraz Teads zapraszają na spotkanie z cyklu Dentsu Session: WATCH OUT! Jak przykuć uwagę współczesnego konsumenta? Cyfrowa transformacja a treści video, które odbędzie się już 26 września (ul. Czerska 12; budynek X2).

Dlaczego TV&VIDEO?

Codziennie w telewizji emitowanych jest blisko 92 tysiące reklam, przez co próba zwrócenia uwagi konsumentów na konkretny przekaz jest dużym wyzwaniem. Zaproszeni prelegenci – przedstawiciele kluczowych mediów takich jak: Get Hero, YouTube, TVN, Polsat, Nielsen, Propeller Film – w trakcie spotkania podpowiedzą m.in. jak najskuteczniej przykuć uwagę konsumenta; w jaki sposób angażować marki w polski rynek influencer marketingu; jak efektywnie i precyzyjnie mierzyć media oraz z jakich narzędzi najlepiej w tym celu skorzystać.

Wydarzenie stanowić będzie również okazję do zapoznania się z najnowszymi badaniami rynkowymi oraz wyselekcjonowanymi case’ami ukazującymi przykładowe kooperacje marek.

Więcej informacji pod tym linkiem:

https://www.dentsuaegisnetwork.com/pl/pl/watch-out

Comments

comments

40
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...